Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 minutes ago, arheolog1981 said:

Za Kineza dvoje, troje non stop u redu. Za fajzera iza mene ostalo još dosta. Organizacija vrhunska, završio sve sa serifikacijom za 15 minuta iako je bilo 10 ispred mene

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

dodje mi sad da prosetam 5min do hale i uzmem fajzera:laugh:, od jucerasnjeg kineza ionako nemam nikakvu reakciju (sinjosnju polujezu pripisujem emotivnoj uzrujanosti)

ni ubod ne vidim, o bolu i sl da ne pricam

 

Link to comment
dodje mi sad da prosetam 5min do hale i uzmem fajzera[emoji23], od jucerasnjeg kineza ionako nemam nikakvu reakciju (sinjosnju polujezu pripisujem emotivnoj uzrujanosti)
ni ubod ne vidim, o bolu i sl da ne pricam
 
Sad u drugo rame :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

Sad u drugo rame :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 ne moze, ionako sam poturila desno ler mi levo jos bolno i osakaceno od pada sa skejta pre godinu dana :laugh:

Link to comment

Zavrsena prva doza, kineska ipak. U 8:20 bilo zakazano, u 8:24 zavrsio. Za sada nemam nikakve reakcije, osecam samo gde je mesto uboda.

 

Komunalni policajac kontrolise da li ste na spisku na ulazu, a onda kad prodjete to ako ste iskljucivo fajzer idete pravo, a ako ste bilo koja onda desno.

 

Znaci bilo koja je kineska.

 

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

jutros ogroman red na Sajmu za revakcinaciju

 

 

treća je nedelja, od onog puštanja bez poziva. biće i sutra gužva

Link to comment
27 minutes ago, arheolog1981 said:

Iz Bosne bilo ljudi tako da dolazi dok ima :)

Zar se medicinsko osoblje iz Republike Srpske ne vakciniše u Sremskoj Mitrovici? 

Ili misliš na neke random prekoDrince? 

Link to comment

Dan posle vakcinacije se nisam osećao dobro. Temperarura, hvatala me jeza, glavobolja i užasan bol u ramenu. Doduše nisam se pošteno ni naspavao. Nakon 11 sati spavanja mogu reći da sam kao nov.

  • +1 2
Link to comment

Hvaljen Putin, Rusija u srcu zauvek i tako to.

 

Najgore je što inače nikad ne pijem ujutro OSIM jutros... kad sam mislio da nema šanse da primim danas. Sad nema alkohola do daljnjeg :D

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Sammael said:

Hvaljen Putin, Rusija u srcu zauvek i tako to.

 

Najgore je što inače nikad ne pijem ujutro OSIM jutros... kad sam mislio da nema šanse da primim danas. Sad nema alkohola do daljnjeg :D

sad pravac na burger na 3 min od hale

https://millys.rs/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...