Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

48 minutes ago, InvisibleLight said:

:D bar nesto

drug koji jutros rajfajzenovan kuka na bol ruke i osecaj samlevenosti..a vec ima antitela od decembra..

 

ma reci mu da bude malo musko, ni prvi , ni polednji 

Link to comment
2 minutes ago, aram said:

nekakva reakcija posle vakcine je generalno dobra stvar, znak da telo reaguje. samo bez panike.

kinez u ogromnom procentu ne daje bas nikakvu reakciju, rekla bih da ljudi sve vise brinu upravo zbog tog upadljivog osustva. 

Link to comment
4 hours ago, Avatar said:

Ja sam jelte u utorak primio Kineza, da prostite, koji je koncenzus oko alkoholnih pića, tj da li smem par čašica viskija večeras? 

 

Odmah da postavim disclaimer da svako mišljenje ne smatram kao medicinski savet i da odluku donosim u svesnom stanju, treznom i pod punom sopstvenom odgovornošću :laugh:

Oba puta sam pitao...Oba puta isti odgovor...'Sutradan opušteno rokaj!"...Sve  sam to primenio...

Link to comment
12 minutes ago, Aleksija said:

kinez u ogromnom procentu ne daje bas nikakvu reakciju, rekla bih da ljudi sve vise brinu upravo zbog tog upadljivog osustva. 

+1

Moji roditelji danas nešto kilavi posle druge doze, meni maltene laknulo :wacko: Posle prve doze apsolutno ništa, čak ni bol od uboda.

  • +1 1
Link to comment

Toliko nam dobro ide organizacija pa ustupamo informacioni sistem Republici Srpskoj da i oni budu tako uspešni. Nećemo samo vakcine izvoziti, već i procedure. :rolf:

Edited by mraki
Link to comment

Na drugoj strani,  odjednom ko u onom para na paru ide, mene večeras zove moja dr izabrana ( hajd  i lično se znamo ali ni malo nije od onih što te sprovode jer si im veza  i za vakcinu me otpirila pre 7 dana  kad sam je samo za savet pitala sa rečenicom čekaj)dakle zove me i pita hoću li fajzera , imaće sutra viška. Kasno kasno, moj pospani odgovor, kinez me uspavljuje  drugi dan i to je sva moja reakcija. Uspavanost koja je večeras popustila. Fajzera sad izgleda ili ima više ili ga manje ljudi hoće, čudna su vakcinska vremena a još čudnije kako im računar po mestima za vakcinisanje dodeljuje kvote 

Link to comment
1 hour ago, aram said:

nekakva reakcija posle vakcine je generalno dobra stvar, znak da telo reaguje. samo bez panike.

 

znaci da sam najebo. nishta mi nije sem blagog bola od uboda i to kad ispravim ruku

Link to comment
12 hours ago, desboj said:

Keva otišla do hale u Mitrovici, za manje od 5 minuta sve rešeno. Ćaletu ne bude teško, sedne na biciklicu ode i on, otkazao na poslu organizovanu varijantu. Bira se koja da se dobije, izabrali Kineza oboje.

Ostace upamceno da je u februaru 2021. dok nemacka gospodja nije imala cime da se cepi, srpska mogla da bira koju ce vakcinu

1 hour ago, ljuttko said:

Na drugoj strani,  odjednom ko u onom para na paru ide, mene večeras zove moja dr izabrana ( hajd  i lično se znamo ali ni malo nije od onih što te sprovode jer si im veza  i za vakcinu me otpirila pre 7 dana  kad sam je samo za savet pitala sa rečenicom čekaj)dakle zove me i pita hoću li fajzera , imaće sutra viška. Kasno kasno, moj pospani odgovor, kinez me uspavljuje  drugi dan i to je sva moja reakcija. Uspavanost koja je večeras popustila. Fajzera sad izgleda ili ima više ili ga manje ljudi hoće, čudna su vakcinska vremena a još čudnije kako im računar po mestima za vakcinisanje dodeljuje kvote 

Meni se 3 dana spavalo non stop :)

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Ostace upamceno da je u februaru 2021. dok nemacka gospodja nije imala cime da se cepi, srpska mogla da bira koju ce vakcinu

Meni se 3 dana spavalo non stop :)

 

Ja nisam ni znao da sam primio kinesku vakcinu pre vise od 30 godina.:D

Link to comment
16 minutes ago, arheolog1981 said:

Hala SM, ima još fajzera :) U redu 15 ljudi

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 


:ohmy: drugaricu juce zvali iz kol centra da za halu danas imasamo kineza, a ona brala fajzer i rusku

sad ne znam kako je prosla, isla jutros

 

a juce kum otisao i uzeo fajzera samo jer nije bilo nikog u redu a ispred rusa i kineza gomila, a covek tolko nezainteresovan za tipove vakcina  da ne zna ni ko koju pravi

 

Link to comment

:ohmy: drugaricu juce zvali iz kol centra da za halu danas imasamo kineza, a ona brala fajzer i rusku
sad ne znam kako je prosla, isla jutros
 
a juce kum otisao i uzeo fajzera samo jer nije bilo nikog u redu a ispred rusa i kineza gomila, a covek tolko nezainteresovan za tipove vakcina  da ne zna ni ko koju pravi
 
Za Kineza dvoje, troje non stop u redu. Za fajzera iza mene ostalo još dosta. Organizacija vrhunska, završio sve sa serifikacijom za 15 minuta iako je bilo 10 ispred mene

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Zavrsio za 20 min. Ajme,babe i dede kije ne mogu da popune saglasnosti.. papirologiju opet popunjavaju rucno, kakva crna euprava
U SM sve popunjavaju volonteri, zato i piči brzo :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...