Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam jelte u utorak primio Kineza, da prostite, koji je koncenzus oko alkoholnih pića, tj da li smem par čašica viskija večeras? 

 

Odmah da postavim disclaimer da svako mišljenje ne smatram kao medicinski savet i da odluku donosim u svesnom stanju, treznom i pod punom sopstvenom odgovornošću :laugh:

Link to comment
1 minute ago, Avatar said:

 

Ja kapiram da je takođe prevelik stres za dedu ako čovek naglo i stane sa istim :D

nek jede beli luk umesto, pa gde pre stigne, picence ili razvod :hihi:

 

on pije jednu ujutro, to mu je od predaka ostanulo. i ja cu tako...

Edited by gospa buba
Link to comment
Just now, Avatar said:

 

Ja kapiram da je takođe prevelik stres za dedu ako čovek naglo i stane sa istim :D

ja sam odlučila da je za mene manji stres da se ne odreknem svojih 0,5 pred ručak :D

 

a danas, zbog dodatnog stresa, palo 3 x 0,5 . klekovača :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

ja sam odlučila da je za mene manji stres da se ne odreknem svojih 0,5 pred ručak :D

 

a danas, zbog dodatnog stresa, palo 3 x 0,5 . klekovača :fantom:

 

Znači pokleklo se, što bi rekli :)

Link to comment
16 minutes ago, Avatar said:

Ja sam jelte u utorak primio Kineza, da prostite, koji je koncenzus oko alkoholnih pića, tj da li smem par čašica viskija večeras? 

 

Odmah da postavim disclaimer da svako mišljenje ne smatram kao medicinski savet i da odluku donosim u svesnom stanju, treznom i pod punom sopstvenom odgovornošću :laugh:

 

Koliko sam ja razumeo, a debelo sam se raspitivao iz cisto sebicnih razloga:laugh:, treba izbegavati opijanje par dana jer valjda utice na efikasnost vakcine i to je sve. Nece ti naskoditi zdravlju vise nego sto prekomerna konzumacija alkohola inace steti. Posto kupio za toliko i prodajem.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Koliko sam ja razumeo, a debelo sam se raspitivao iz cisto sebicnih razloga:laugh:, treba izbegavati opijanje par dana jer valjda utice na efikasnost vakcine i to je sve. Nece ti naskoditi zdravlju vise nego sto prekomerna konzumacija alkohola inace steti. Posto kupio za toliko i prodajem.

koliko par dana? :hihi:

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

ok. u nedelju onda da pustim choveka na miru :lolol:

 

Zavisi od toga koliko ume da potegne. Imas u rukama oruzje, glupo je da ga ne iskoristis.:laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Ja sam malopre vakcinisana u DZ Palilula, kinezom. Rekli mi hladne obloge ako bude neka neprijatnost na mestu uboda i nikako alkohol tri dana. Il četiri... Nisam više sigurna, al bilo je više od dva 😄

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...