Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

14 minutes ago, Anonymous said:

Što se kineza tiče jedino slušam što pišu oni iz UAR. Kažu 28 dana posle revakcinacije, posle toga nastaviti sa maskom, distancom i sl.

 

Danas se revakcinisao, za mesec dana ću da se iskašljavam u facu antivakserima.

cime si se revakcinisao

Link to comment

Ponovo sam iskazao interesovanje, ovaj put samo, iskljucivo i jedino za Fajzer :D  Racunam docice trimilijardemilionahiljada ovih dana, pa ce biti i za mene neka valjda :D

Link to comment
1 hour ago, Kundera said:

Meni  je rekao doktor na vakcinaciji od 7 do 10 dana.

isto. setila sam se da pitam.

rekli su mi da u ponedeljak mogu da podignem potvrdu u siminoj.

jel neko od vas koji ste se vakcinisali 2 puta ima neki papir o svemu ovome?

Link to comment
Just now, slepa živana said:

isto. setila sam se da pitam.

rekli su mi da u ponedeljak mogu da podignem potvrdu u siminoj.

jel neko od vas koji ste se vakcinisali 2 puta ima neki papir o svemu ovome?

 

imam potvrdu i za prvu i za drugu dozu sa QR kodom, ne znam dal treba jos nesto?

Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

 

imam potvrdu i za prvu i za drugu dozu sa QR kodom, ne znam dal treba jos nesto?

meni su u prvom pozivu na mejl poslali samo qr kod u ataču, a u drugom pozivu onaj formular za saglasnost koji ima i qr kod u uglu. ali to je saglasnost, nije potvrda da sam vakcinisana. imam neko parčence papira kao rukom iscepano, to su mi dali posle prve vakcine. 

šta znam... za 6 meseci će možda postojati 10 različitih kineskih vakcina, ko će se više sećati šta je i kad je bilo i kako se zvalo. treba mi pečat :D

Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

meni su u prvom pozivu na mejl poslali samo qr kod u ataču, a u drugom pozivu onaj formular za saglasnost koji ima i qr kod u uglu. ali to je saglasnost, nije potvrda da sam vakcinisana. imam neko parčence papira kao rukom iscepano, to su mi dali posle prve vakcine. 

šta znam... za 6 meseci će možda postojati 10 različitih kineskih vakcina, ko će se više sećati šta je i kad je bilo i kako se zvalo. treba mi pečat :D

moja mater je juche dobila potvrdu na mejl da je primila prvu dozu.

Link to comment
17 minutes ago, slepa živana said:

isto. setila sam se da pitam.

rekli su mi da u ponedeljak mogu da podignem potvrdu u siminoj.

jel neko od vas koji ste se vakcinisali 2 puta ima neki papir o svemu ovome?

 

Trebalo bi da imaju svi. U Siminoj se potvrde dele dole u prizemlju, desno od ulaza, da ne zapucas gore na sprat. Das ciki licnu kartu, posle nekog vremena on izadje s papirom i udostoji te potvrde. Proslavis sasvim lepim i ne tako skupim burgerom u susednom "Little Bay" i razlaz.:D

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

moja mater je juche dobila potvrdu na mejl da je primila prvu dozu.

Tu potvrdu šalju za prvu dozu, ne kapiram zašto ne šalju i za drugu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...