Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 
ovaj se skinuo skroz go
isuse boze gospode na nebu blink.png

shta je njega spopalo rolf.gif



edip. ako je britanski ubosni, to znachi da je i kod nas, a ako nije, bice sutra uveche huh.gif

sent from bubamoto



Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

isuse boze gospode na nebu blink.png

shta je njega spopalo rolf.gif



edip. ako je britanski ubosni, to znachi da je i kod nas, a ako nije, bice sutra uveche huh.gif

sent from bubamoto


 

zar nije vec nekoliko nedelja kod nas, i to zvanicno, ko zna od kad je u stvari

  • +1 1
Link to comment
zar nije vec nekoliko nedelja kod nas, i to zvanicno, ko zna od kad je u stvari
pa i meni se chinilo da je bila neka pricha al mi smo vazda stidljivi po pitanju novih sojeva

sent from bubamoto

Link to comment
U BiH otkriven britanski soj.
Taj je već postao predominantan u Italiji, bar sam tako nešto čitao u jednim novinama iz regije Marche. Nije smrtonosniji

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Mi smo  stidljivi, ostali dizu ogromne hajpove, a sta je zapravo istina..ko zna..a i virus mutira stalno, nije poceo d amutira u septembru, 10 000 sojeva navodno ima..i to otkrivenih, so far..

Edited by Misko
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

pa i meni se chinilo da je bila neka pricha al mi smo vazda stidljivi po pitanju novih sojeva

sent from bubamoto
 

bila je itekako.

 

tipa :

uvatili smo ga (iako je mislio da će se prošvercovati), potom smo ga opkolili i stavili pod kontrolu 

 

možda zvuči šaljivo, ali upravo tako su rekli . e, kako to rekoše, posle ni abera , pitam se zašto :fantom:

  • +1 1
Link to comment

jutros slusam neku stariju zenu virusologa kako posotje non -respondersi na vakcine, npr za hepatitis B, izvestan broj ljudi koji prime vakcinu ne razvije nikakav odgovor tj antitela.

njih lece imunoglobulinom ako obole..

nadam se da ih procenat za ovaj virus nece biti veliki sto se tice non respondera

Link to comment

Eto, primih danas prvu dozu Pfizer vakcine. Perfektna organizacija, došao u zakazano vreme, i za 5-6 minuta sve završio, nisam ni osetio ubod. Posle 15 minuta u opservaciji, i ciao.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, cartman said:

Druga doza Kineza danas primljena.

Za sada samo neki tup bol na mestu uboda za razliku od prve doze kad nista nisam osetio.

 

Stay tuned :)


Izvini, a kada si primio prvu dozu?

Link to comment
29 minutes ago, InvisibleLight said:

"Osnovni savet, po danas važećim smernicama, je da, pre svega, žene koje su trenutno u drugom stanju, na vakcinaciju ne treba ni da pomišljaju."

 

Bas zajebano, jos pre bukv.3min videh ovo na ig:

Komentari su...svakakvi

Šta reći kad se pročita ovo:

Quote

Dr. Jane Martin, MD, is a 34-year-old ob-gyn in New Orleans who delivered her third child January 14. She received her second dose of the Pfizer vaccine on January 6th.

Ako izuzmemo da je postala Instagram zvezda ne vidim šta je dobila tim što je drugu dozu primila nedelju dana pre porođaja, a prvu verovatno tri nedelje.

Sad kad se budale nalože, pa počnu da vakcinišu bebe i kačaju na InstaćTM

Edited by duma
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...