Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

stiglo je i 50k sputnjika

valjda će i mene pozvati

 

:dry:

 

e a kako je djilas s 53 godine pozvan?

nisam tabloid, pitam bez da imam povod da ga napadam

mozda mu poslali sms da bi posle imali materijal kako se pelcovao pre nekih 75+

 

edit- vrv je odgovor u tvom posl. postu koji si pisao kad i ja ovaj..

Edited by InvisibleLight
Link to comment

i moj djilas je vakcinisan u 53. a zvalo i neke druge djilase, izgleda pochelo nbgd da zove, pretpostavljam.

a nas mladih kad se sete hihi.gif


edip. sad sam setila uvazenog gosn buje iz devete i 'mene si nasho u 52' [emoji38]ol:

sent from bubamoto





Link to comment
43 minutes ago, InvisibleLight said:

 

e a kako je djilas s 53 godine pozvan?

nisam tabloid, pitam bez da imam povod da ga napadam

mozda mu poslali sms da bi posle imali materijal kako se pelcovao pre nekih 75+

 

 

pa vec je jutros bio snimak na Pinku kako stoji u redu uz komentar kako je pre rekao da ce se spricati samo vakcinom koja bude u upotrebi u EU a sad prima Spunjak

  • Haha 2
Link to comment
38 minutes ago, gospa buba said:

i moj djilas je vakcinisan u 53. a zvalo i neke druge djilase, izgleda pochelo nbgd da zove, pretpostavljam.

a nas mladih kad se sete hihi.gif


edip. sad sam setila uvazenog gosn buje iz devete i 'mene si nasho u 52' emoji38.pngol:

sent from bubamoto




 

nema vajde od nas mladih

Link to comment
16 hours ago, gospa buba said:

edip@dragisga. radisha, sutra ti kazi kakav je rajfajzen bio, a ko je od danas revakcina. sutra se poznaju junaci :hihi:

Sinoć zatezala ruka, baš ozbiljno, ali osim toga ništa...

 

Danas ništa, nema temperature, umoran sam ionako jer sam spavao 6 sati u u preoteklih 48, tako da nemam pojma da li je umor zbog vakcine ili ovako... Ionako sam stalno umoran...

 

Dakle, sve ok, za sad... I gospđa isto, nema nekih pojava... Za sad...

Link to comment

 

Quote

 

u Srbiju stiglo još 50.000 doza ruske vakcine Sputnjik V a da do kraja februara stiže još 88.000 doza Fajzer vakcine - 42.000 plus 46.000 doza.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=23

Takođe, predsednik je rekao da do 20. februara stiže i 150.000 Astra-Zeneka vakcina a već sutra popodne još 500.000 kineskih vakcina!

 

 

 

pola milke kineza. ako bude ovako, trebalo bi svi koji cekamo da budemo pelcovani do sredine marta ako ne i ranije..?

 

  • +1 2
Link to comment

brao radisha burzoazijo :D

ljudi nemojte ici crknuti i neispavani na vakcinu, kako cete da pratite telo ako okachite toliki shum na signale??? moze valjda jednu noc da se odspava ljucki :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Sutra popodne stiže još 500.000 kineskih vakcina, najavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

 

Kako je rekao, do kraja februara imaćemo ukupno dva miliona doza vakcina kojima će biti vakcinisano milion građana.

On je naveo da je jutros stiglo 50.000 doza ruske vakcine "Sputnjik V", da će za 15 dana stići još 50.000 doza za revakicnu.

 

- Do kraja februara stiže još 88.000 "Fajzer" vakcina, a do 20. ferbruara do 150.000 vakcina "AstraZeneka".

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

brao radisha burzoazijo :D

ljudi nemojte ici crknuti i neispavani na vakcinu, kako cete da pratite telo ako okachite toliki shum na signale??? moze valjda jednu noc da se odspava ljucki :unsure:

sent from bubamoto
 

Na može, delajn™... Preskinoć nisam ni spavao, spavao posle vakcinacije od 9 ujtru do 11, a noćas od 4 do 8, kad me je gosođa greškom probudila... :(

 

Jebo mu mater, svaki februar isto, raspadnem se kao nikad niko zbog gluposti...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...