Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, radisa said:

Ja jutros dobio drugu dozu Rajfajzena™... Upozorili da dosta ljudi dobije temperaturu, malaksalost, i to traje 1 dan....

 

Eto, javljam sutra kakva je situacija...

 

subota uveče, i juče skoro ceo dan kao da me je neko sažvakao i ispljunuo, umor kao da sam kopao, ali bez temperature.. danas kao nov..

to je otprilike 24-48h nakon revakcine.. 

  • +1 1
Link to comment

I kiki kunja ceo dan kad dobije vakcinu, a rekoh ranije, njene su fajzer..(u tom petvalentnom godisnjem koktelu je i vakcina za neku njihovu koronu)

🐕

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

to sve stoji, naravno da ne treba paničiti - ali ja recimo moje simptome uopšte ne bih povezala sa vakcinacijom da mi nisu rekli da ovde ljudi pišu da su se maltene u dan isto osećali. i posle ovogodišnje vakcine protiv gripa i ćerka i ja smo taj dan bile samlevene - a sutra ko nove. al baš da se ispolji sa dve nedelje zakašnjenja ne. bilo kako bilo, samo da šljaka i da kineska vakcina završi poso joj. mislim, više bih volela da me nus pojave vakcine melju danima nego da sam ukačila koronu. 

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, -izm said:

više bih volela da me nus pojave vakcine melju danima nego da sam ukačila koronu. 

Nisi ni svesna koliko si u pravu. Bravo za vakcinaciju :kralj:

  • +1 2
Link to comment
Nisi ni svesna koliko si u pravu. Bravo za vakcinaciju :kralj:
Ja sam to preuzeo kao odgovor svakm debilnom antivakseru na koga naletim..

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja sam to preuzeo kao odgovor svakm debilnom antivakseru na koga naletim..

Svaka tebi čast što uopšte polemišeš iole civilizovano. Ja sam počela otvoreno da vređam i napušavam. 

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

mala guzvica danas na novosadskom sajmu. mama imala termin u 12:05, a prosla dva sata kasnije.

 

Опис није доступан.

 

Tu je negde i moja keva bila. Dobila je sinoc oko 21h cas poruku da dodje danas u podne na sajam. Bila malo neprijatno iznenadjena guzvom, ali kaze da je islo relativno brzo, pustali po 20 unutra. Svi kinesku dobili..

Link to comment
34 minutes ago, Valkyrie said:

Svaka tebi čast što uopšte polemišeš iole civilizovano. Ja sam počela otvoreno da vređam i napušavam. 

 to bre!

ja peglam sve sa posla od pocetka pandemije oko maski, distanciranja, a sad vakcina. 

  • Wub 2
Link to comment
5 hours ago, francuski sobar said:

 

Vara vas momak, sve je zaoukruzio. :fantom:

ako nek je ziv i zdrav. mene chudi i da bi rusa zaokruzio, al ajde :hihi:

 

elem sushtina je da zovu, da prodjesh 5 nivoa administracije i da ti (tek!) na shestom, a vec shilje iglu, samo kazu a vi znate da je vakcina kineska :hihi:

 

 

 

tako se poso zavrshava. drug tito se ne bi akao ni toliko :s_p:

 

 

edip@dragisga. radisha, sutra ti kazi kakav je rajfajzen bio, a ko je od danas revakcina. sutra se poznaju junaci :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

moja koleginica koja ceka kineza vec nedeljama, lecena od kancera, stvarno joj stalo da se vakcinise, danas zvala, rekli joj - sad nema neko vreme nista, samo za drugu dozu. pa ce nekad da bude, al ne znamo kad. jbga, za nju mi bas tesko sto se kida i iscekuje.

 

  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...