Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam šta bi steinsu, isprepadao me sa nuspojavama, ovde nas par primilo u četvrtak, rukica boli manje nego prošli put, pored malog podliva to je jedini znak da sam dobio drugu dozu. Nema otoka, muke, temperature niti antene iz mesta uboda, ničego.

  • Hvala 1
Link to comment
Ne znam šta bi steinsu, isprepadao me sa nuspojavama, ovde nas par primilo u četvrtak, rukica boli manje nego prošli put, pored malog podliva to je jedini znak da sam dobio drugu dozu. Nema otoka, muke, temperature niti antene iz mesta uboda, ničego.
pa moje neke sestrice i doktori isto poginushe od druge doze.

sent from bubamoto

Link to comment
2 hours ago, Moracikus said:

Ako se uzme u obzir da je vakcina 100% efikasna na teske bolesti najveci gubitnici ce biti antivakseri.

Najebali su kao zuti

Što više antivaksera to manje antivaksera

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
41 minutes ago, desboj said:

Ne znam šta bi steinsu, isprepadao me sa nuspojavama, ovde nas par primilo u četvrtak, rukica boli manje nego prošli put, pored malog podliva to je jedini znak da sam dobio drugu dozu. Nema otoka, muke, temperature niti antene iz mesta uboda, ničego.


taj deo, kao i reakcije drugih forumaša o nuspojavama mi beše kao da čitam Jeremiju iz Alan Forda.

Link to comment
15 hours ago, jms_uk said:

 

A za nas mlade, 40+, ne kazu nista :dry:

 

meni se cini da ce to ici brze nego sto najavljuju. javilo mi se par ljudi da su se vakcinisali a imaju po 52, jedan astma, jedan visok pritisak, nisu neke teske boljke niti su bili shielding slucajevi. po vestima bi trebali da cekaju jos jedno par nedelja da dodju na red, iznenadili se onoliko. koleginica iz tvog kraja (hampstead) pelcovana pre par dana. 65 godinica al zdrava ko dren. nikakve bolesti, lekovi i slicno. i ona se iznenadila. komsije (dvojica) i prijateljica koji su bili shielding slucajevi se svi vakcinisali. dvoje pre par nedelja a treci prosle nedelje. sve troje barnet.

Link to comment

Ja sam prijavio da sam levak u telu desnjaka, tj. da mi je leva dominantnija a pisem desnom i oni kao ok dacemo vam u desnu.

 

Stidim se priznati, pomislio sam kako ce bit zanimljiv osecaj kad mi utrne cela ruka iz ramena, ko da mi neko pise samom meni ali nista jebiga garant me dopo placebo

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, francuski sobar said:

Ja sam prijavio da sam levak u telu desnjaka, tj. da mi je leva dominantnija a pisem desnom i oni kao ok dacemo vam u desnu.

 

Stidim se priznati, pomislio sam kako ce bit zanimljiv osecaj kad mi utrne cela ruka iz ramena, ko da mi neko pise samom meni ali nista jebiga garant me dopo placebo


Da, baš si na to pomislio :naughty:

Link to comment
15 minutes ago, Frank Pembleton said:

Vi koji ste primili vakcinu, jesu doktori nešto rekli oko hrane i pića? Prevashodno pića.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Za Sinofarm su skoro svima, ukljucujuci i meni, rekli da mesec dana ohlade s alkoholom ali kad sam pitao sta to znaci ispostavilo se da bi problem bila preterana konzumacija. Jednom liku su rekli da treba godinu dana da pauzira od alkohola, vece staraca koje je cekalo supruge da se vakcinisu je zakljucilo da je to zbog toga sto su ga namirisali kao alkosa pa da ucine uslugu i njemu i njegovoj porodici.:D

Edited by harper
  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Ja sam tek danas ukapirao zasto moj cale ne zeli dase vakcinise ruskom vakcinom, a rusofil je - procitao da ne sme da se pije alkohol dva meseca 🤦‍♂️

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...