Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne znam što vas to toliko iznenađuje. Oduvek je važilo da su doktori najgori pacijenti.

 

I ne samo kod nas - znam da je i u švajcarskoj slično. Ali opet, dosta zavisi od institucije, ako imaju neko rukovodstvo koje im fino objasni, vakcinisaće se.

 

Nije to klasično anti-vakcerstvo toliko (ima i tih, al manje), već misle da znaju bolje, da se znaju zaštititi,  u ego tripu da neće njih najgori simptomi...

  • +1 3
Link to comment

Ima tu malo i nedoumice oko FSS, koju izabrati? koja je najbolje napravljena i najbolje deluje... dilema će ostati kod mnogih bar do leta a posle će se r(azr)ešiti nekako

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Moracikus said:

Postaje vise nego ocigledno da ce sa upotrebom Astre JnJ i Novavax vakcina do jula svako ko bude htio u zapadnim zemljama dobiti vakcinu

Navijam za taj scenario. I ne samo za zapad nego i za celu planetu.

Jedini način da se zaustavi ovo govno :ph34r:.

  • +1 9
Link to comment

Na zalost, virus nece nestati vec ce mutirati i tako prezivljavati. Godisnja vakcinacija nam je sudjena.

Balkan bi trebao biti vakcinisan do kraja godine a mozda i prije ako se Kinez pokaze da ista valja na terenu.

Link to comment

Zdravorazumski razmisljam.

Siri se 10x lakse od gripe i po nekoj seljackoj logici treba da imas 80% ljudi imuno da ga dovedes na nivo sezonskog gripa.

Ako vakcinises 80% stanovnistva imaces 60% imunih i ovo ce se cudo smanjiti ali ce opet biti u zivotu bez restrikcija kao gripa x 3

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, precog said:

jadni ljudi

:sad:

Ako mi u zapadnim zemljama mozemo uvijek da optuzujemo vecinu da je odgovorna za stanje manjine zasto to ne bi bio slucaj i sa antivakserima

Link to comment
1 minute ago, Moracikus said:

Ako mi u zapadnim zemljama mozemo uvijek da optuzujemo vecinu da je odgovorna za stanje manjine zasto to ne bi bio slucaj i sa antivakserima

que?

Link to comment
6 minutes ago, precog said:

que?

Na jednoj drugoj temi me forumasi optuzuju da sam kao dio vecine odgovoran sto crnci i aboridzini u velikom procentu zavrsavaju kao kriminalci.

Ako je to tacno onda sam valjda odgovoran i za antivaksere jer ih nisam ubijedio u prednost vakcine

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...