Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

21 hours ago, maheem said:

Drugarica koja radi HR i posluje sa kinezima kaže da oni u 90% slučajeva nisu vakcinisani kao evropljani. Mislim na redovne vakcine. Biće da je stvar prakse al da ne lupetam nek @banecare1 napiše nešto više na tu temu.

 

kinezi primaju mnogo obaveznih vakcina do i tokom skolskog uzrasta. imaju knjizice sa planom vakcinacije, koliko se secam imaju nekoliko termina tokom prve godine zivota. bez potvrde da su primljene sve obavezne ne moze se u zabaviste i skolu. 

 

 

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Moja fizioterapeutkinja (je vrlo zgodna devojka, često idem kod nje...) je fasovala kovid 6 dana nakon prve doze vakcine. Sada je ok.

Šta se tada dešava? Dobija drugu dozu u zakazanom roku ili se to odlaže? 

Link to comment
8 hours ago, dragance said:

Moja fizioterapeutkinja (je vrlo zgodna devojka, često idem kod nje...) je fasovala kovid 6 dana nakon prve doze vakcine. Sada je ok.

 

Vakcina odma' deluje!

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Nisu jos prosle tri nedelje od prve doze, tj tek jesu. Pitacu je sledeci petak. Mislim da ce primiti svakako u predvidjenom roku.

da li u englenskoj (ako sam dobro shvatio da si trenutno tamo), druga doza ide poslije 12 nedelja?

Link to comment
da li u englenskoj (ako sam dobro shvatio da si trenutno tamo), druga doza ide poslije 12 nedelja?

Tako su rekli, a onda naucnici trazili da se prepolovi na 6.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Upravo pelcovani gospoja i ja.

 

Fino, cisto, uredno.."Dobar dan - izvolite"..kako i prilici nekadasnjoj K&K monarhiji.

 

Jedino sto je riba koja me je bocnula izgleda do juce radila u mostogradnji.

  • Haha 1
Link to comment

svaki fizioterapeut popizdi kad neko traži masažu, a maseri vole kad ih oslovljavaju kao fizioterapute

prvi su išli u školu 4+ godine, a drugi uglavnom neki kursić od plafon mesec-dva dana

Link to comment
51 minutes ago, Joe D said:

valjda je poenta posta bila da se dragance pohvali da ide kod dobre picke na masazu :unsure:

 

Ako ti je upiranje iz sve snage palcem u misic na ramenu seksi, slobodno izvoli. Ali da je ona super - jeste :wub:

Link to comment
6 minutes ago, omiljeni said:

svaki fizioterapeut popizdi kad neko traži masažu, a maseri vole kad ih oslovljavaju kao fizioterapute

prvi su išli u školu 4+ godine, a drugi uglavnom neki kursić od plafon mesec-dva dana

 

Naravno. Nisam ni hteo "masazu", niti je dobio. Otpada mi rame.

Link to comment
23 minutes ago, borris_ said:

da li u englenskoj (ako sam dobro shvatio da si trenutno tamo), druga doza ide poslije 12 nedelja?

 

Ovo sto rece jms, mada lekari imaju pravo da sami odluce vreme davanja druge doze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...