Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

znači od najavljenih 250k doza sputnjika koje su trebale da stignu pre nedelju dana spalo se na 50k

- baš će ispasti da se na nama sprovodi evropska proba kineske vakcine :happy:, da nije tako za očekivati je da bi i u feb i martu stiglo po milion doza

 

edit

 a možda je sve samo priča kako bi se aodlučni naterali da preseku i zadovolje se kineskom vak. da ne propadne narudžbina :D

Edited by gone fishing
Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

znači od najavljenih 250k doza sputnjika koje su trebale da stignu pre nedelju dana spalo se na 50k

- baš će ispasti da se na nama sprovodi evropska proba kineske vakcine :happy:, da nije tako za očekivati je da bi i u feb i martu stiglo po milion doza

 

Iskren da budem, ja sam prelomio da primim Kineza kad sam video ovu fotku:

 

maktoum-vacina-covid.jpg

 

Gazda od Dubaia, kad može on, mogu valjda i ja.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, renne said:

poznanica <40 juče se prijavila danas dobila sms da je sutra na redu

 

moj cale se nervira sto njega ne zovu a ima preko 65...prijavljen prve nedelje, pre neki dan izmenjeno na kineza...bgd :D

Link to comment
35 minutes ago, yabadaba said:

Znači šta očekujemo od vakcina: Fajzer 100k u februaru, Sputnik 25+25k sledeće nedelje i neizvesna AstraZeneca.

Za kineze se nada da će biti nova isporuka pre maja-juna, a možda i u februaru :blink:

Tako malo?

Link to comment

Vidim neki podatak da je Srbija vakcinisala 4,6% stanovnistva? To je oko 300k ?! ima li to smisla, ne pratim vesti.

 

Ako je priblizno tacno, onda ako u februaru stize 150k gorepomenutih vakcina. svi ce skoro dobiti ko je hteo? jer ima manje od 400 ili 500k prijavljenih? Jel sam nesto propustio? Ja sam trazio rusku ili fajzer pa mi deluje da nije nemoguce da okrenu moj broj do kraja februara

---

Link to comment

Ja znam desetak ljudi koji su se za vikend i juce vakcinisali "bez poziva" na sajmu.  Ali svi su bili prijavljeni. Ne verujem da je znacajan broj ljudi primio a da se nije pre toga makar prijavio za neku od vakcina

Edited by Далибор
  • +1 2
Link to comment

Ja mislim da su prioritete gurali i po opštinama, a ne samo po godištima. Neko je ovde komentarisao da je to što su tamo sređeno kartoni, ali ne verujem da je bilo vremena da se gleda u kartone.

 

Gomilu zdravih mladih sa vračara su zvali... Znam ih barem petoro 30-40g.

 

Ja isto prijavljen od prvog dana na sve vakcine, još ništa... Ko mi kriv kad nisam vračarac.

Link to comment
7 minutes ago, Spooky said:

Ja mislim da su prioritete gurali i po opštinama, a ne samo po godištima. Neko je ovde komentarisao da je to što su tamo sređeno kartoni, ali ne verujem da je bilo vremena da se gleda u kartone.

 

Gomilu zdravih mladih sa vračara su zvali... Znam ih barem petoro 30-40g.

 

Ja isto prijavljen od prvog dana na sve vakcine, još ništa... Ko mi kriv kad nisam vračarac.

 

Izgleda da je to objašnjenje za debilariju. Nemaju centralizovanu bazu za grad, tako da sam ja, koji sam prijavljen na Vračaru, dobio poziv u roku od dana. Imao sam sreću da tražim da vakcinacija bude na Savskom Vencu, pa me dopalo sajmište, pošto je, čujem, u vračarskom DZ-u haos, sumnjam da bi tako brzo dobio poziv inače.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...