Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, Filozof manijak said:

Jesu i Palestincima obezbedili vakcine? :fantom:

 

[/troll off]

Išla priča da je Bibi lično išao po getoima palestinskim i ubeđivao ljude da se vakcinišu. 

Fejk njuz ko vrata na prvu loptu mada me ne bi ni čudilo da je istina kad pogledaš koliko ozbiljno su zalegli da se svi vakcinišu.

Link to comment

Pretpostavljam da tamo gde Izrael ima potpunu kontrolu na Zapadnoj obali (Istočni Jerusalim i zona C) vakcinišu. Možda i u zoni B, gde vrše bezbednosnu kontrolu u saradnji sa Palestincima.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
Znaci ako si protiv vlasti za tebe nema vakcine? More mamicu vam hohstapersku, i onu lopovsku! Jao bre narode, probudi se vise...

710bce8654bc7aefc5fc982970de6756.jpg
Ma ajde sad ovo je stvarno natezanje...
Kao da do sada nisu izmišljali svakakve gluposti i Kesiću i bilo kome.
Pa Kesiću su vadili da pljuje po vrtićima, a dete mu ide u državni.
Ako će tako da beleže svaku bljuvotinu, ovaj iz Informera će samo da kaže:
Super, uspeo sam!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Da li je nekom sa Sajma stigao termin revakcinacije i šta su vam rekli glede tog termina, ja sam izgleda bila toliko usplahirena da sam preskočila to važno pitanje, tj zadovoljila sam se okvirnim odgovorom od 3 do pet nedelja al ne pitah ni kako stiže ni kad...

Edited by angelada
Link to comment
13 hours ago, Kampokei said:

Prvo Handelsblatt, a sad i Bild javljaju da vakcina Astrazeneca ne radi posao za starije od 65. Bild kaze da ce onda i EU dozvola biti ogranicena na mladje od 65. Ovo mi sve zvuci podosta neverovatno, a nadam se da nije ni istina. Ali stosta u vezi sa ovom vakcinom od samog pocetka nije jasno.

evo danas izlazi na sve strane da iz oxforda tvrde da to nije istina, kazu naucnici popizdeli na lazi itakoto.... jos kazu da je informacija potekla iz nemacke vlade i da su price pocele posto je eu dobila dopis o smanjenju doza koje su trebale biti isporucene.

 

kakogod, ovde masovno bockaju starije tom vakcinom pa cemo uskoro videti. 

 

sto se tice kasnjenja astrazeneca vakcina - svuda kasne. nije zavera protiv eu. kompanija uzela kintu od raznih, naobecavala svasta a produkcija nedovoljna. kasni i eu i indija i asutralija, bitno smanjuju isporuku u uk...

 

jebalo ih trziste da ih jebalo. onoliki narod primio i ruske i kineske vakcine bez ozbiljnijih posledica. nek odobre i nek pelcuju narod sto pre da se reshimo bede. a posle nek se nadgornjavaju po sudovima ko je koga i za koliko zajebao.

Link to comment
34 minutes ago, levi said:

koja je fora sa dve kineske, jesu različite vakcine ili se samo drukčije zovu? kao tražili  Sinovac a oni rekli nemamo ali ima zamena

Ako sam ja dobro razumeo jednu je proizvela državna firma, a drugu privatna. Mi smo dobili državnu. Tehnologija je ista, ali su pravili nezavisno jedni od drugih.

 

Uzgred, pročitah da Kinezi nisu vakcinisali ni 20M, a izvoze na veliko. S obzirom da cena vakcine i nije mnogo velika, ako se poredi sa štetom koju izaziva korona, ovo mi nije baš jasno. Ovo na slici nisu isporuke, ali je i isporučeno već dosta. Nama milion, Turcima desetak(ako se dobro sećam), arapske države su masovno kupile kineske vakcine, da se ne gađam milionima.

Link to comment

Samo da bi EU regulatorna tijela odobrile cjepivo proizvođač valjda treba podnijeti zahtjev za, jel, registraciju sa svom pratećom papirologijom a mislim da Kinezi to još uvijek nisu napravili, a Rusi (SputnikV) tek prije par dana..

Link to comment

Ni jedni ni drugi još nisu podneli zahtev za odobrenje, ispipavanje terena je u toku.

 

Quote

In both cases, the contacts are at an early stage, with Chinese and Russians who have asked the EU Authority for a scientific opinion prior to the possible start of the process of data analysis to get the authorization.

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/21512-vakcinacija/?do=findComment&comment=4960821

Link to comment
44 minutes ago, duma said:

zgred, pročitah da Kinezi nisu vakcinisali ni 20M, a izvoze na veliko.

 

Ono ni meni nije bas najjasnije.

 

Tipa vakcinisali 1% stanovnistva? A izvoze na veliko? Zato imam tu ogradicu prema kineskoj vakcini. Mada ogradica pada onog trenutka kada me budu pozvali da je primim :fantom:

 

Ako pozovu uopste

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...