Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, steins said:

Svakakve priče se sada pojavljuju. Šuma informacija koja je pratila virus sada prati vakcine. 

Lično trenutno samo pratim Izrael, pošto jedino oni ozbiljno vakcinišu, i to jednom vakcinom. 

 

Evo sad je bio ovde na TV jedan lekar iz Izraela. Oni kao mala zemlja, planiraju da do kraja marta potpuno vakcinišu oko 80% populacije. Po dosadašnjim podacima samo 0,01% vakcinisanih se zarazilo. Koriste samo Pfizer. Primetili su dosta nekih kontraefekata, naročito puno slučajeva pareze, koja se sama rešava, tj. nestaje posle nekoliko dana. Izgleda da su oni platili mnogo više Pfizeru vakcine, plus su neki ground zero za vakcinu, i očigledno da su jebeno dobro organizovani.

  • +1 3
Link to comment
53 minutes ago, Tresko said:

Opa..........Italijani sve glasnije hoće da odobre Sputnik V, jer izgleda da su objavljeni radovi i podaci koji pokazuju dobar kvalitet vakcine. Traže da EMA odobri Sputnik V, ili će oni sami da odobre i naprave dil da uvoze rusku vakcinu. Vidi, vidi.............I da, ruska vakcina košta 5 EUR za kompletan tretman.

Nešto mi govori da će ubaciti i kinesku.  :D

Ići će na masovnu imunizaciju.

Da se razumemo, s obzrom na posledice korone u Italiji (a i neke ranije događaje)  imaju svako pravo da soliraju u odnosu na EU.

Edited by halloween
Link to comment
Just now, halloween said:

Nešto mi govori da će ubaciti i kinesku.  :D

Vrlo moguće. U EU počinje opet cepanje. Madjarska je odobrila Sputnik V i AstraZeneca bez čekanja na EMA. Evo, sad hoće i Italija izgleda.

Prvi put večeras javno reče tip iz Ministarstva zdravlja da je kad je počela priča o vakcinama na nekom od tih komiteta rečeno da ne treba uopšte razmatrati rusku vakcinu, zato što je ruska i kraj priče.:D Medjutim, sad kad je dogorelo do noktiju, dobra je i ruska vakcina.

Link to comment
Evo sad je bio ovde na TV jedan lekar iz Izraela. Oni kao mala zemlja, planiraju da do kraja marta potpuno vakcinišu oko 80% populacije. Po dosadašnjim podacima samo 0,01% vakcinisanih se zarazilo. Koriste samo Pfizer. Primetili su dosta nekih kontraefekata, naročito puno slučajeva pareze, koja se sama rešava, tj. nestaje posle nekoliko dana. Izgleda da su oni platili mnogo više Pfizeru vakcine, plus su neki ground zero za vakcinu, i očigledno da su jebeno dobro organizovani.

Jeste. Mislim da su platili bukvalno duplo više od regularne cene.
Neverovatna država


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
7 hours ago, Aleksija said:

da li jos neko od vakcinisanih kinezom ima temperaturu? nije nista alarmantno, rekli su da je moguce, samo ja ne znam nikoga vise osim sebe :)

Ja ni od koga nisam čula da ima temperaturu, znam nas oko 10-ak vakcinisanih. Bilo je nekih glavobolja (i kod mene), ali ništa više.

Ne bih brinula zbog temperature,  verovatno će brzo da prođe, a reče negde ona Isidora da je to ok, čak i dobar znak.

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Anonymous said:

Ali najbolje je što je bila nestašica Pfizer-a u Belgiji zbog 'logističkih problema', a vakcina se proizvodi u Belgiji.

 

U obucara deca bosa :sad:

 

Deluje mi da ce korona poprilicno da ogoli zapadnjacko promotivno-blistavo laprdanje u prazno

 

 

44 minutes ago, steins said:


Jeste. Mislim da su platili bukvalno duplo više od regularne cene.
Neverovatna država


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Negde sam procitao (mozda i ovde) 40 $ po vakcini..bukvalno duplo.

Link to comment
8 hours ago, Aleksija said:

da li jos neko od vakcinisanih kinezom ima temperaturu? nije nista alarmantno, rekli su da je moguce, samo ja ne znam nikoga vise osim sebe :)

 

Dobio ja blagu temp. 4-5 sati posle vakcinacije, nestalo do jutra samo od sebe. Sat i po posle vakcinacije utrnulo mi je vakcinisano rame i to je trajalo oko sat, sat i po.

  • Hvala 1
Link to comment
 
Umesto dnaas mogli su da napisu informer.Neverovatno koliko jedu govna (s oprostenjem)


Takva su vremena, niko nije imun.

Svakakve priče se sada pojavljuju. Šuma informacija koja je pratila virus sada prati vakcine. 
Lično trenutno samo pratim Izrael, pošto jedino oni ozbiljno vakcinišu, i to jednom vakcinom. 
 


Zar ne koriste dve: Fajzera i Modernu?
Doduse ovu drugu mnogo manje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...