Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nesto mi govori da ce kris pol u ranoj fazi trece utakmice osetiti 1 argetinski lakat negde na gornjem delu svog tela:fantom:

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment

Žao mi je Denvera, ali kakva rapsodija Sunsa, posle svega što su prošli zadnjih 10 godina. Monty :hail: ih je sastavio kao da ima 20 sezona za pojasom a ne 2, CP3 "trade sezone" ako je neko imao dvojbe jesenas. Da Netsi nisu napravili taj monster tim pa da kažem možda je to ta godina da vidim titulu u Arizoni... Ali ćeraćemo se.

 

 

  • +1 1
Link to comment

finix igra pravu i prelepu  kosarku. old school.

pol kida! sve imaju.

zao mi je zbog jokica ali bez mareja nemaju sanse.

no bruklin ce biti prvak. preveliki su ova trojica zverovi.

 

Link to comment

Kampaco i Rivers trebaju da pocinju utakmice sa klupe. Morris i Braton u startnu petorku. Morris zna da igra zajedno sa Jokicem , za razliku od one  argentinske zumzare, covek je umislio da je glavni igrac u ekipi ,siluje li siluje , iz greske u gresku.

Link to comment

pitanje za one koji su gledali tekkmu...kako uspevaju da iskontrolisu Jokicev ucinak? Ako koncentrisu odbranu na njemu, ostali bi trebalo da imaju dosta otvorenih suteva. Jesu li ih imali? Ili prosto Jokic nije zbog umora na nivou na koji smo navikli?

Link to comment

Moj laički utisak je da su "pustili" Jokića a zatvorili ostale. Tako da Jokićeva pass igra ne funkcioniše. A Ayton ga solidno čuva 1-na-1 i to bez mnogo faulova, pa Sunsi ne moraju to da menjaj tokom meča. Jokić mora da izrudari svoje, a od ostalih ništa ne dobija. Ne kažem da nema "krivice" i do Jokića i da ne može da podigne igru, al olakšalo bi i njemu da neko još počne ozbiljnije da ubacuje. 

 

 

Edit: gledao samo drugu tekmu. Prvu kroz hajlajte. 

Edited by Svarog
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...