Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

da bi neko bio najbolji svih vremena da li je bitnije da osvoji prsten(bude mvp) ili da bude olimpijski šampion

 

pitanje je hipotetičko, nema veze sa mokom slavnićem ili sa onim što je bojaka napisao

 

ja bih više voleo zlato sa olimpijade, nego da denver bije nets-e ili filadelfiju

 

Na OI pobediš dva amaterska tima u grupi i već si u četvrtfinalu, praktično se može osvojiti medalja a da je tim odigrao svega jednu ili dve teške utakmice. Plus što je na četiri godine pa je veliki faktor i sreća da se poklopi da su svi baš tad prisutni i u dobroj formi i sl. Meni lično je prsten/MVP daleko teže.

  • +1 1
Link to comment

simovic pise za oi zlato, ne bilo koju medalju. oi zlato nemamo od raspada sfrj i jako ga je tesko uzeti sada kada amerikanci salju nba starove.

  • +1 1
Link to comment

Ako cemo onako fer-najfer, olimpijsko zlato je gotovo nemoguce uzeti. Mi imamo samo to jedno, na igrama koje su Amerikanci bojkotovali. Osim nas, stari Rusi su ga dvaput uzeli i jednom Argentina. Spanija kao najdominantnija neUSA zemlja u 21 veku ima dva svetska zlata i nijedno olimpijsko.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

to ce biti cetvrta uzastopna mvp nagrada za balkan  :D

 

stvarno jbt... ko' u onom vicu: dosli sa balkana crnac, lala i cefur.

dooobaaar :)

Link to comment

tako je. dve utakmice koje moraš da dobiješ, nema tankovanja, odmaranja igrača i sl

 

jednom, eventualno dva puta dobiješ tu mogućnost u karijeri, da vas sedam, osam odigrate na 150%, a da ove prekoputa baš i ne ide

Link to comment
18 minutes ago, goofs said:

Ako cemo onako fer-najfer, olimpijsko zlato je gotovo nemoguce uzeti. Mi imamo samo to jedno, na igrama koje su Amerikanci bojkotovali. Osim nas, stari Rusi su ga dvaput uzeli i jednom Argentina. Spanija kao najdominantnija neUSA zemlja u 21 veku ima dva svetska zlata i nijedno olimpijsko.

 

Pa da, praktično tim igrača gde većina ne bi dobila minute u Minesoti ili Detroitu treba da pobedi All-Star tim

  • +1 1
Link to comment

NBA je sastavljena od narativa, eto mnogi kažu da je grik frik ove godine van priče o MVP zato što je bio već dvije godine, malo je i dosadio a usput je i pao u nekim aspektima igre. Ne treba zaboraviti da NBA medijska mašinerija ima svoje miljenike, da voli određene tipove, da je bilo po ciframa Jokić bi imao 101/101 prvih mjesta, mada je i ovo čudo. Da bi ponovio ovo, mora još luđi da bude a da neko drugi ne bude "priča godine", neki povratnik, ili neko ko će da iskoči nenormalno (mislim, ove godine se i Rendl jedno vrijeme pojavljivao u MVP razgovorima, a čovjek je prosto ubio se za MIP nagradu). Kažem, ako Jokara bude imao 2x MVP koliko imaju Šek i Kobi zajedno, pa to će biti osmo svjetsko čudo. Ne kažem da je nemoguće, ali jbt, au, sama ta pomisao mi je čudna kao i pomisao od prije par godina da neko naš može da mazne MVP nagradu.  Mada, ovo je najčudnija sezona svakako otkako ja pratim, povrede, odsustva, skraćena, skraćen odmor, protokoli, ludila. 

Link to comment

Luka od sledeće sezone uzima MVP narednih 10, nema tog narativa koji bi ga mogao sprečiti u tome :D

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, James Marshall said:

NBA je sastavljena od narativa, eto mnogi kažu da je grik frik ove godine van priče o MVP zato što je bio već dvije godine, malo je i dosadio a usput je i pao u nekim aspektima igre. Ne treba zaboraviti da NBA medijska mašinerija ima svoje miljenike, da voli određene tipove, da je bilo po ciframa Jokić bi imao 101/101 prvih mjesta, mada je i ovo čudo. Da bi ponovio ovo, mora još luđi da bude a da neko drugi ne bude "priča godine", neki povratnik, ili neko ko će da iskoči nenormalno (mislim, ove godine se i Rendl jedno vrijeme pojavljivao u MVP razgovorima, a čovjek je prosto ubio se za MIP nagradu). Kažem, ako Jokara bude imao 2x MVP koliko imaju Šek i Kobi zajedno, pa to će biti osmo svjetsko čudo. Ne kažem da je nemoguće, ali jbt, au, sama ta pomisao mi je čudna kao i pomisao od prije par godina da neko naš može da mazne MVP nagradu.  Mada, ovo je najčudnija sezona svakako otkako ja pratim, povrede, odsustva, skraćena, skraćen odmor, protokoli, ludila. 

donekle je to tacno

ali i oko jokica se gradi odredjeni narativ

menja se u medijskoj prici, a pogotovo na terenu

jokic vec neko vreme u potpunosti ima sudjenje all nba igraca

27 minutes ago, Milošica said:

Sa njim su se baš zarobili.

 

Nešto kao Portland sa CJ.

e jbg

cj je imao losu PO seriju ali daleko od toga da je on glavni razlog zbog kog portland nikako da procveta u potpunosti

jbg, nisu svi lejkersi pa da mogu potpisati dva igraca iz prve petorke lige

Link to comment

I EL trofej a NBA prsten pogotovo vrede više nego pet olimpijskih/SP/EP zlata. Mnogo je tu više krvi, znoja i truda uloženo da bi moglo da se upoređuje sa offseason dvonedeljnim turnirima.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...