Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 hours ago, Joe D said:

Koji car je glasao za Ruzu?

 

7 hours ago, Time Crisis said:

Garant neka lokalna paljevina :laugh:

 

Spike Lee :evilsmile:

Link to comment

Zajebana Juta, ko kratko cebe.

 

Malo mentalnog razgibavanja - jel mislite da bi debeli bio MVP da Marej nije propustio sezonu?

Ja nekako mislim da bi, poentetska potrosnja bi mu verovatno bila slabija, ali bi imao koji asist vise, mozda i TD u proseku, a i Denver bi verovatno bio bolje plasiran.

Na kraju cini mi se da je trejd za Gordona bio preloman trenutak, falabobu da i Koneli nesto zabode.

  • +1 1
Link to comment

Ne može se opisati ovaj uspeh Jokare. Da bi se u potpunosti shvatio, valja sve argumentovati i pojasniti u jedno milion karaktera. 

Svakako jedan od najvećih individualnih uspeha sportista sa ovih prostora ikada. Dovoljno je samo reći: Lebron, Durent, Harden, Irving, Janis -od svih njih bolji je naš debeli - prespavao draft - Jokara. Jebo te, bukvalno kao priča iz filma, i to da posle istog pomisliš "malo su se israli sa pričom, al ajde". Toliko je sve ovo paranormalno - što govori o samo jednoj stvari - enormnoj, nadrealnoj količini suvog košarkaškog talenta i inteligencije koju čovek poseduje.

 

 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:


je l' se javio jos neko od NBA igraca?

ne deluje mi da gori twitter

Nisam primetio za sada da se neko javio.

Link to comment

je l' se javio jos neko od NBA igraca?

ne deluje mi da gori twitter
2 ujutru na Zapadnoj obali, videćemo kad se razbude :) Doduše, vest je objavljena pre 10 sati...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Just now, kralj said:

Javio se zato najjadniji čovek na svetu, Moka.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 


Banovao bi kad neko napiše ovakav post, a ne napiše ono što zna da će da pomisli svako - a pita njih nekoliko...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...