Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 minutes ago, Mos said:

Barton svakako ide dogodine, tako da je ta priča pri kraju, ali da bi bio korisno telo™ trenutno - bi.

mozda odbije player option na 14.9M i potrazi neki visegodisnji ugovor :D

Link to comment

Pratim sport otkako znam za sebe, nikoga nikad nisam voleo ovako kao njega.

 

MVP MVP

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Pratim sport otkako znam za sebe, nikoga nikad nisam voleo ovako kao njega.

 

MVP MVP

uf citam ovaj post na post privju i mislim milosica pise o kampacu :D 

  • Haha 2
Link to comment

Cestitke Jokicu , zasluzeno, bio je najkonstantniji u regularnom delu sezone . Da , zaboravio sam ,Capella i Cousins su takodje centri koji mu prave probleme  u medjusobnim  duelima, sa Capellom je djene djene , nekada odigra dobro,  nekada  slabo . Cousins  je  i na poslednjem mecu koji  su Klipersi odigrali sa Denverom, odigrao veoma dobro , namucio je Jokica posteno. 

Link to comment

:pera:

 

 

  

1 minute ago, Micko8 said:

Cestitke Jokicu , zasluzeno, bio je najkonstantniji u regularnom delu sezone . Da , zaboravio sam ,Capella i Cousins su takodje centri koji mu prave probleme  u medjusobnim  duelima, sa Capellom je djene djene , nekada odigra dobro,  nekada  slabo . Cousins  je  i na poslednjem mecu koji  su Klipersi odigrali sa Denverom, odigrao veoma dobro , namucio je Jokica posteno. 

 

Problem nije bio Capella već Harden

  • +1 1
Link to comment

ovo mi je potpuno nestvarno

 

“gledam” nba od onog mcdonalds turnira, i da mi je tada neko rekao da će jedan naš košarkaš biti najkorisniji(najboljii) igrač cele lige bio bi mi potpuni sf

 

kao da danas neko kaže da će za x godina član ak paraćin trčati 100m za  9.49

 

 

 

ej 41 pik

četrdesetprvi

:hail:

  • +1 9
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...