Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, ducca said:

Desio se CP3

Bridzis je doneo prednost a CP3 udario glazuru na kraju. Delovala je tekma vrlo kompetitivno dok se nije Denver samoubio.

 

Nisu bez sansi ali bice vrlo zaguljeno proci u finale konferencije. Mora Jokic da igra bukvalno na MVP nivou uz ludacku efikasnost.

Link to comment

Ima Jokić malo frku da se prilagodi u plejofu. Imam utisak da im je skauting prilično mršav, naročito deo koji se odnosi na ofanivni deo igre. Naravno, kad god ga se stavi u nekakvu matricu (tipa ne ume protiv Ejtona), ovaj prvom prilikom zatrpa takvu teoriju i nabije nogama. 

 

Nemojte Bartona, anuiraće im jedan od največih kvaliteta u odbrani.

PJ je druga priča, ali i njegov doprinos je nepouzdan. Ume on da uđe u iracionalne serije, da ga treba uroniti u kadu sa ledom.

 

U dnevnoj hronici, Juti baš nije trebala ova povreda Konlija. 

Link to comment

meni je suluda ta teorija da im je bolje da im se ne vraca barton, evo kralj kaze i da je pj nepouzdan

naravno da se cesto desi da igrac iz povrede poremeti ekipu

i naravno da obojica imaju ozbiljne nedostatke na najvisem nivou

ali radi se o clanu startne postave i liku koji je bio deo rotacije od 8,9 igraca vidjen da ima ulogu u ekipi u PO

 

naravno da bi im znacilo njihovo prisustvo u ekipi, mogucnost da ih iskoriste u trenutku kad je startni plej koji igra 30 minuta covek koji je 30godisnji ruki i doveden je da eventualno uskace sa klupe, dok je drugi startni clan bekovske linije koji igra preko 30 minuta lik koji pre dva meseca nije imao mesta u ligi i dok je znacajan clan bekovske rotacije sa 15ak minuta po utakmici ruki koji je u regularnom delu igrao minut ili dva na svakoj trecoj utakmici

 

opet, naravno da ovi kad izadju iz povreda mogu biti na nivou koji nije adekvatan za PO seriju, naravno da je moguce i da ce im trebati vremena za uklapanje, ali mislim da je suludo navoditi njihove nedostatke u situaciji kad im spoljnu liniju nose ovi pobrojani igraci

  • +1 1
Link to comment

Meni je potpuno jasno da je moja percepcija Bartona negde udara u zid. Meni je njegova uloga u Denveru od prvog dana za neka fenomenološka ispitivanja. Naročito što mu se tu i tamo udeljuju klač uloge. Npr, Brka Heris mi je bukvalno 3x zahvalniji igrač.

 

Barton je statistički ubedljivo najgori Denverov igrač. Najgori je u skoro svakom segmentu odbrane. Ortak koji zna koliko ga gotivim mi je poslao isečak iz podkasta gde kažu da je, ako se dobro sećam, u 4% najgorih odbrambenih igrača lige.

 

To što on ima predispozicije da bude bolji, druga je priča.

Link to comment

Jokic    uglavnom ima  probleme  sa centrima koji su gabaritniji i dobre atlete   a da znaju nesto i da odigraju , da nisu totalni duduci  kada je u pitanju napad , Ayton,Howard ,Nurkic mu je na pocetku karijere zadavo  probleme  ali  njega je uspeo da resi . Mogao bi on    da odigra uspesnije   i  protiv Aytona  ali da   igra  raznovrsnije u   napadu, da ga probija  driblingom, to mu  je cesto uspevalo  protiv njega , da uzima suteve sa poludistance  , da ga izvalci iz reketa,  igrom ledjima tesko moze da ista izvuce od njega, prosto snagom ne moze da izgradi  dobru poziciju za sebe, i sinoc je jednom odigrao ledjima i jedva je pogodio . Valjda ce  se bolje pipremiti za drugu utakmicu , ali da mu ovaj ne lezi  kao protivnik je vidljivo jos od njihovog drugog   odigranog duela dok je ovaj bio jos  ruki.

Edited by Micko8
Link to comment

u ovoj situaciji kad nemaju nikog u spoljnjoj liniji ko moze da kreira, barton mozda i moze nesto da donese. nije da su im dobre sanse da prodju ionako. u punom sastavu je naravno rupetina i profesionalni ubica momentuma. nije nikakva slucajnost da je jamal eskplodirao bez njega u timu. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

nije nikakva slucajnost da je jamal eskplodirao bez njega u timu. 

Ovo pomenuti uvek kada krene priča o Bartonu, Džamalu i Denveru uopšte.

Link to comment
18 minutes ago, Joe D said:

u ovoj situaciji kad nemaju nikog u spoljnjoj liniji ko moze da kreira, barton mozda i moze nesto da donese. nije da su im dobre sanse da prodju ionako. u punom sastavu je naravno rupetina i profesionalni ubica momentuma. nije nikakva slucajnost da je jamal eskplodirao bez njega u timu. 

jbg, tad je postao druga napadacka opcija ekipe umesto njega, tako je i porter eksplodirao bez mareja u timu :fantom:

 

nedostataka bartona su valjda svi svesni

osim strucnog staba denvera :rolleyes:

ali sustina je da on kad i ako se vrati nece uzeti minute mareju koga jbg nazalost nema, vec primarno i najpre haurdove minute

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...