Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svasta lose je bilo, ali ako ti on kome je sut jedina stvar koju radi perfektno isporuci identicni ucinak kao 1 Crowder onda nemas cemu da se nadas. Toliko je jednostavno. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Svasta lose je bilo, ali ako ti on kome je sut jedina stvar koju radi perfektno isporuci identicni ucinak kao 1 Crowder onda nemas cemu da se nadas. Toliko je jednostavno. 

ima malo i do toga da je krauder uglavnom imao daleko lakse suteve, ali ok imas poentu

 

i naravno onaj sto je (krauder) ubacio preko dvojice iz ocaja, krejg nesto slicno, nakupilo se zapravo toga podosta za portland, dok su denveru curile iz obruca, pogotovo to sve u prvom poluvremenu, da nije bilo toga mogao je denver otici sa osetnijom prednoscu na pauzu

ali to je sad vec sbbkbb

Link to comment

@pbg12345 više sam i mislio na seriju u trećoj kada je spustio tih+10 Denvera. Ali jeste poenta da je mnogo dobro izbalansirana petorka Sansa. Što se tiče Denvera veći problem od MPJ-a su bekovi, a i to što Jokić ne pravi razliku u odnosu na Ejtona.

Link to comment

No, kad se pogledaju statistike - sve je slicno a ponesto u korist Nagetsa - a opet - ono - 17 razlike. Slobodna bacanja Sunsi 85% a Nagetsi 83.3% al' zato Sunsi 17/20 a Nagetsi 5/6. 'naci - 12 poena vishe samo iz slobodnih bacanja. 

Sve ostalo je - statisticki - izbalansirano™... Manje vishe.

Link to comment

  Jokic se opet ukakio od Aytona, u poslednjoj cetvrtini je se prakticno krio od lopte , stajao je iza linije za tri poena i posmatrao  igru. Ne samo da tesko dolazi do poena preko njega, nego Ayton ima  mozda i najbolje ofanzivne brojke  u duelima sa Jokicem , niko od centara u ligi mu  mu ne lezi kao Jokic,  na obe strane terena. Ako  Jokic ne uspe nekako da ga resi , a cini mi se da ce to biti teska misija  za njega, ovu seriju ce Finiks da dobije  veoma  lako . Jokic je mozda imao i najbolju individualnu partiju u NBA ligi u regularnom delu sezone  i to u dueleu sa Aytonom a to je bila prva Aytonova utakmica u karijeri  protiv   Jokica , od tada , Jokic nije uspeo da ga izdominira ni na jednoj utakmici koju su odigrali jedan protiv drugoga .

 

 

 

Edited by Micko8
Link to comment

Nisam primetio da je Ayton ne znam kako spektakularno branio Jokica, sigurno ne znacajno bolje od Nurkica. Mozda je malo duzi i vise zasmeta oko obruca, plus mu se ne svira gomila budalastina, ali ovaj je promasio par zicera, nekoliko lopti mu ispalo iz ruke. Posle solidnog pocetka, u ostataku utakmice je bio neodlucan. Na svakom popu je imao par sekundi da sutne, dve trecine je odbio da ispali, trecinu promasio za kilometar. MPJ i Monta mogu bolje, ali sa ovakvim Jokicem oni ne bi ni videli drugu rundu. Valjda ce biti dosta bolji u nastavku serije, inace ide metla.

Link to comment

Nisam gledao tekmu, odgledah sazetak™. Moze neko da mi objasni sta se desilo u 3/4 63-72 do 79-72 za 4 minute? Kakvo pomracenje se desilo... 

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Nisam primetio da je Ayton ne znam kako spektakularno branio Jokica, sigurno ne znacajno bolje od Nurkica. Mozda je malo duzi i vise zasmeta oko obruca, plus mu se ne svira gomila budalastina, ali ovaj je promasio par zicera, nekoliko lopti mu ispalo iz ruke. Posle solidnog pocetka, u ostataku utakmice je bio neodlucan. Na svakom popu je imao par sekundi da sutne, dve trecine je odbio da ispali, trecinu promasio za kilometar. MPJ i Monta mogu bolje, ali sa ovakvim Jokicem oni ne bi ni videli drugu rundu. Valjda ce biti dosta bolji u nastavku serije, inace ide metla.

 

Ja jos uvek ne vidim nikakav problem za Denver. Nije ih bas PHX unistio, kao sto bi se po PPP postovima moglo zakljuciti. Uprkos sramotno losoj igri, 60-70% utakmice su nagetsi drzali stvari  pod kontrolom.

Odigrali su jednu losu utakmicu, big deal. Treba da je zaborave sto pre i da dobiju sledecu.

 

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, pp34 said:

Nisam gledao tekmu, odgledah sazetak™. Moze neko da mi objasni sta se desilo u 3/4 63-72 do 79-72 za 4 minute? Kakvo pomracenje se desilo... 

 

Desio se CP3

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...