Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 hours ago, Milošica said:

Pokuševski:

 

Ko je ostavio najjači utisak od rivala i NBA zvezda?

„Bukvalno je svaki napad koji smo prozvali znao unapred, šta se dešava, šta se radi. “

 

damjan je rudez prico u nekom kretenskom hr podkastu da je garnet u poslednjoj sezoni u minesoti znao svaki potez 15. igraca protivnicke ekipe. plus da ono nije dozvoljavo da rukiji pre njega dodju u teretanu i izadju iz nje. mada to saigraci pricaju sad i o jokicu, da najvise trenira u ekipi, ovo ono, ko zna sta je tu istina a sta fazon da nam prodaju, da se ne lazemo, budjav proizvod...

  • +1 1
Link to comment

zato sto sam ja mator. klise.

 

ali nba izgleda dosta lose. razloga ima vise a glavni je sto je nba previse players' league i igra pati s vise aspekata. ako vise niko ni ne pokusava da pronadje takmicarski smisao regularne sezone (sto je 90% sezone), meni to izgleda ko ozbiljan problem. stari narativi o gradjenju identiteta tima kroz regularnu sezonu, uz zajednicki rad igraca, trenera i front ofisa blablabla su pali u vodu. dovoljno je da se drugari dogovore gde ce da igraju, da se ne povrede do plejofa i to je to. onda nacin na koji nba sa svojim medijskim partnerima predstavlja takmicenje je prilicno stetocinski. i kombinacija potrebe nba da bilda napadacke statistike i upliv scijentizma u ligu je nastetio kosarci imho. igra je postala previse heliocentricna i neka zdrava ravnoteza izmedju napada odbrane je izgubljena, sto po meni pojeftinjuje igru, imas utisak da smo provalili kosarku, pa se sve svodi na shooting variance, ali to je stvar, ukusa, ne. make or miss league.

  • +1 9
Link to comment

Udje majk dzejms i prva dva poseda zove durenta pa kajrija da mu postave pik, bogotac. Kajri trci ka njemu da uzme loptu ovaj u fazonu postavi pik sine. 

Edited by Кристофер Лумумбо
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

opa, ubaci janis i drugo bacanje na tekmi, to je sad vec solidnih 20% u seriji :D

sa druge strane durant plodi li plodi :hail:

7 od 8 cetvrtina netsi ubacuju 29 ili vise, nema ovde leba za bakse

  

Link to comment

minoran uzorak, ali denver fino resava odbranu sansa

gordon mora bolje resavati situacije sa polom jedino

i rivers ocigledno ne moze na bukera defanzivno

Edited by pbg12345
Link to comment

dosta otvorenih trojki za denver, slicno kao i protiv blejzersa iako se drugacije ocekivalo

druga postava opet odlicna

mozda bi morali malo usporiti tempo kad je jokic u igri

Link to comment

kampaco :hail:

sve radi covek

 

denveru nema sta nije iscurelo iz obruca, sa druge strane finiks pogadja teske suteve

Edited by pbg12345
Link to comment

Jokic atipicno masi neke ulaze pa posle i tip in...u odbrani mu uzimaju skokove, mora neko da pomogne malo u box  out i kontroli skoka...sve u svemu, Kampazo odlican a cekamo da Jokara prebaci u 5. brzinu

 

Na drugoj strani Buker raspolozen ali ne trpa jos uvek, Ejton samo jedna licna...

Link to comment

pa to ovo na kraju, pre toga je gotovo sve pogodio

mada i meni deluje da bi morao biti jos agresivniji, pogotovo sto mu ejton nista nije odbranio

mozda neke minute harison da dobije, moze nesto napraviti u odbrani

dok najvise fale morisovi poeni, on i rivers u seriji protiv portlanda 27 prosecno, veceras 2

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...