Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

letonska baba za mekuloma, who says no?
Al niko ni da digne obadve.

Naročito za Borišu od baltika

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Ocekujem samo Jazz-Clippers da bude krljanje, Sixersi, Sunsi, Netsi ce relativno lagano proci. 

 

Malo sam bio pripit dok sam gledao i zamalo nisam dobio vrtoglavicu od onog tempa, ali mi je posle prve utakmice ostao utisak da ne znam sta ce biti u drugoj, ali da sam prilicno sigurnan da Bucksi dobijaju obe u Milvokiju, uz najmanje jedan blow out. Ne pitajte me zasto.

 

Sunsi su bolji od ovakvog Denvera, ali posle Aytona nemaju nikoga da bace na Jokica. Videli smo sta to znaci, mada Sunsi jesu prilicno ozbiljniji defanzivni tim od Portlanda.

 

Sixers - Atlanta zavisi od Embiida. Secam se kako je Roy pred kraj karijere uspevao jednom u sedam do deset dana da lici na sebe, ostatak je bila agonija. Embiidova kolena srecom jos uvek nisu u tom stanju, ali su naceta i nije nemoguce da je Doc bacio njegovu najzdraviju utakmicu u ovoj seriji na 40 minuta Greena na Youngu.

 

Evo ga, 18 sekundi!

 

 

Link to comment
10 hours ago, J.R. Cash said:

 

Zasto dziberisanje? Covek trosi vreme a ne nacinje sat za napad. Pitanje je zasto protivnik ne pridje i natera ga da uzme loptu.


Pomoglo bi i da nije izgubio loptu 5 sekundi nakon sto ju je uzeo sa poda. :)

Link to comment

Glede Embida, sinoc mi nije delovalo kao da ima problema sa kolenom, do par minuta pre kraja kad je ono doskocio na povredjenu nogu, nakon toga malo sepao i pravio neke grimase. Izdrzao je utakmicu do poslednje sekunde, ali definitivno nije tu sve ok. Atalanta ako je pametna mogla bi da iskoristi to i da vrti pik oko Kapele do besvesti.

 

Btw, onaj hail-mary pas Dzindzera je bio njegov za preseci, ali nije se pazilo na casu kad se ucio zonski presing.

Link to comment

Pokuševski:

 

Ko je ostavio najjači utisak od rivala i NBA zvezda?

„Lebron sigurno, čak se dobro sećam i te utakmice protiv njega, i ovaj dres na klupi je nošen na tom meču. Bukvalno je svaki napad koji smo prozvali znao unapred, šta se dešava, šta se radi. To kako on igra, to je drugi nivo. A kako se priprema za utakmicu, to je fascinantno. Petnaest godina je ol star igrač, za svaku utakmicu priprema se maksimalno.“

Edited by Milošica
Link to comment

Da, bila je ona prica od pre par godina da je suparnickom igracu rekao gde je ovaj pogresio u kretnji svog napada, jer se pogubio valjda. Cita lik sve.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...