Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, Jozef K. said:

Atlanta može sa Filom bez Embida. On je neverovatan igrač i mnogo su lošiji bez njega. 

Ako Embid ne bude igrao, meni je ATL čak i blagi favorit protiv File.

  • +1 2
Link to comment

Znam da Ejton moze poprilicno dobro da brani Nikolu, ali intuicija mi govori da MVP ima da odvuce na svojim ledjima Denver do finala zapada :)

 

Rivers 20+ u prvoj...

Link to comment
15 hours ago, levi said:

koliko je Blake Grifin zahvalan što su ga izvukli iz Detroita i što ponovo igra košarku, poginuće za ovu ekipu

covek za velike timove, sampionski kalibar. 

 

skinuo 30 milki Deroitu, onda ce vuko ko crknuta macka po terenu dok ovi nisu odlucili da ga se otarase. i sada odlucio da mu se opet igra, ne bi li uzeo prsten i zabo jos jedan ugovor. taj Brooklyn je nivo odvratnosti Lakersa. 

Link to comment

Ne znam jesi li sarkastican, ali Blejk je taj mrtvi Detroit sam nosio na ledjima dve sezone, igrao povredjen u plejofu. Iz uprave su mu za to zahvalili akvizicijama mocnog Dzeremi Grenta i Mejsona Plamlija, jednog Moris burazera, te slanjem Kristijana Vuda u Hjuston budzasto.

 

I to sve nakon sto ga je tim koji mu je ceremonijalno povukao dres pod krovove Stepjls centra mesec dana kasnije trejdovao u bottom5 fransizu lige. Najlakse je njemu bilo da digne ruke od svega, da se baci na heroin i udeblja 30 kila, Son Kemp fazon, ali daleko od toga, bar taj profesionalizam mu se ne moze spocitati.

 

  • +1 2
Link to comment

blake je pošteno odradio svoje u detroitu, bacao se za lopte isto ovako ko što se baca za netse. ja sam mislim ovde rekao kad su ga netsi potpisali da nije isključeno da će nešto i dobiti od njega s obzirom da mu se nivo fitnesa postepeno podizao dok je igrao za detroit. ove priče kako je izveo neku kayser soze zajebanciju da bi prešao u bolji tim su otprilike stephen a smith nivo praćenja košarke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...