Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Blejk bio faktorX sinoc, ako nastavi da sutira ovako nece ni osetiti odsustvo Hardena. Mada je to veliko ako, nije konstantan ove sezone, a da sam ja Milvoki radije bih da me dobije Blejk sutem nego KD.

Link to comment

Bruklin kao GSW. Ne možeš ih pogledom ispratiti.

Mora li ova kesetina Midlton svaki plejof da trokira?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Moraju još više pod koš Baksi. To je jedino što treba da ponavljaju. Teško će bilo ko sa Netsima. Mnogo su dobri. Samo je pitanje kada će da se odlepe, jer u toku cele utakmice im je visok nivo realizacije.

Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

jbt, bogi ce igrati finale nba lige :wub:

Oće, al onaj zapadni odnosno pokatoličeni

 

 

Bobby bio kod Jj Redicka u podcastu

Link to comment

kako ce atlanta da prodje filadelfiju kad ih ovi delju citavu sezonu po 15-20 razlike?

jedino ako ne igra embid pa da se necemu nadamo

 

  • +1 1
Link to comment

ne delju ih citavu sezonu, dobili su ih poslednje dve kad je atlanti falilo pola ekipe

embid izvesno nece igrati i to sustinski menja odnos snaga u seriji

Link to comment

Mnogo su brzi ovi iz Bruklina, sa puno opcija za sut + Durant, tesko ce ih neko zaustaviti. Ja licno ne volim ovakav basket od sinoc, zamoran je za oci, kao kad se preigras flipera, pa ti sve zvoni u glavi.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

ne delju ih citavu sezonu, dobili su ih poslednje dve kad je atlanti falilo pola ekipe

embid izvesno nece igrati i to sustinski menja odnos snaga u seriji

+1

 

Ja isto mislim da je Embid zavrsio sezonu, iako mozda pokusavaju na sve nacine da ga osposobe, a i kriju sta se desava. Mislim, bila je vest da ima naprsnuce meniskusa, za nekoga sa njegovom istorijom povreda to je preozbiljno da bi se zajebavali.

 

E a bez Embida Siksersi su ekipa za 50% ucinka.

Link to comment

Najjace mi je kad strucnjaci™ kazu da nema ko da cuva Simonsa. Kao, Bogi mu ne moze nista. Ajde?! Zato ce ga Hunter spakovati. 

Bogi - Green

Trey - Curry

Hunter - Simmons

E sad je ono pravo pitanje. Ako ne igra the real mvp™, startovace Thybule, jer Howard ne moze da odigra znacajniju minutazu. Dakle niza postava i ostaju mecapi sa Harrisom i Thybuleom. Nekako ne vidim Kapelu u prvoj petorci, ako ovi budu igrali bez centra. Vrv ce Huerter startovati, ne dao bog Galo. 

 

Link to comment

Mislim da Atlanta nema sta tu da se prilagodjava, oni ce da igraju svoju igru posto su kompletni, a i fino im ide. Thybule nije nikakva pretnja u napadu da bi zbog toga izbacivao Kapelu, dok s druge strane ovaj moze da nakupi 20 skokova jer ce Hoksi po obicaju da se ispucavaju.

 

76ersi su 10:11 ove sezone kad Embid ne igra

Link to comment

Nešto oko Baksa mi nije jasno. Zašto nisu vrteli pnr Midlton i Frik do iznemoglosti. Plus Lopez pod koš, a ostala dvojica da rašire. Još je Durant ušao u četvrtu sa četiri lične. Posle ga uopšte nisu napali. Imam utisak da su olako prosuli noćas utakmicu.

 

Atlanta može sa Filom bez Embida. On je neverovatan igrač i mnogo su lošiji bez njega. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...