Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

aha, skontah u medjuvremenu ko je covek

mene smara kad je sam

to od juce sam slusao danas i meni je leglo, zapravo ta kombinacija sa ovim drugim likom krehom mi je najzanimljivija od njih

 

ne znam jel taj gira radio one  tekstualne predikcije i ocene igraca pred sezonu prethodnih godina, to mi je bilo odlicno

Link to comment
5 minutes ago, 1n54jd3r said:

ESPN i nacionalni mediji se nasiroko bave Lilardom, njegovim partijama i da li napusta Portland, a Jokica pomenu u jednoj recenici...govna ostaju govna

 

Na drugoj strani, kapa dole za Zach Lowe

ima mozda i do toga sto je lilard za ovu sezonu zavrsio, a o jokicu ce jos itekako biti prilike da se prica kroz PO, odigrace jos najmanje jednu seriju

 

a i jest zanimljiva tema, covek je lud, ocigledno ovo sa ovakvim portlandom ne ide i poslednji je voz da upadne u ekipu sposobnu da se boti za titulu

dal u samom portlandu ili negde drugde, svakako ce tek biti price oko toga

Link to comment

rano mu je još da ide, nek proba prvo 1 sezonu s trenerom koji nije stotts i da vidi šta mogu da dobiju u zamenu za si džeja

Link to comment
28 minutes ago, Calavera said:

da vidi šta mogu da dobiju u zamenu za si džeja

 

Ne mogu nista. To je prokletstvo CJ-ovog maxa.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

meni su oni odlicni

ne znam jel ovde il na ex b92 se skoro povela prica kako smaraju, kako zapravo edin ne prati kosarku jer je zauzet komentatorskim poslom, nesto u tom smislu

 

 bas mi prijaju, moguce da je zato sto smo slicna generacija, a vidi se da su se nagledali kosarke, sto aktuelne, sto u ranijem periodu, edin je prepun nekih trivija, ono sa milojkom sto sam kacio mi je genijalno

 

sad koji je to nivo strucnosti, ne znam jbg, ali nekako mi to i nije sustina, volim cuti misljenje drugih ljudi koji prate u neformalnom razgovoru, kao npr ovde na forumu

 

Mislim da niko ovde nije nipodastavao Edina. Da stvarno ne prati basket izvalilo bi se jako brzo u prenosima i ovakvim gostovanjima, a meni uopste ne zvuci tako, naprotiv.

Za Milosa Jovanovica sam cuo na ovom forumu, par ljudi ga je tada nazvalo nasim najboljim kosarkaskim novinarom, podkast mu je odlican i vidi se da gleda puno kosarke.

 

Sto se tice strucnosti, cenim da nije to puno vise od PPP strucnosti recimo, i to je sasvim ok, ni ne treba vise od toga. Ako hoces strucnije analize slusaj Dzikica u BlokPoBlok podkastu, ali ti delovi nisu preterano zanimljivi.

Link to comment

ma ne, upravo sam u suprotnom smislu pomenuo strucnost

i ne trazim je, verovatno je ne bih (makar ne u punom obimu) ni razumeo :D

 

nisu pretenciozni ili ih ja makar ne dozivljavam i to mi je do jaja

a upuceni definitivno jesu

 

Link to comment
49 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ne mogu nista. To je prokletstvo CJ-ovog maxa.

 

nećeš dobiti superstara za njega, ali može se zameniti za igrača sličnog kalibra. ja bih se raspitao za tobiasa harrisa ako fila opet pukne u plejofu.

Link to comment

Denver i Sunsi su igrali tri utakmice ove sezone koje su zavrsene prosecnom razlikom od 5 poena, uz ukupno tri odigrana produzetka. 2:1 za Denver, ima da prsti na sve strane.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...