Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pripremam se za polufinalne serije dokon buljim u statistiku

bogdanovic solidan

drugi po minutazi u ekipi, po poenima, po skokovima i asistencijama, uzgred prvi po odnosu asista i to, prvi po ofanzivnom i defanzivnom rejtingu i ukradenim loptama

:hail:

Link to comment

Htedoh da pitam koji Bogdanovic, a onda se setim one Babove partije od 20 i kusur poena i 0 skokova/asista/ukradenih, pa se odgovor sam po sebi nametnuo :D 

  • Haha 1
Link to comment

meni deluje da ako dodje do finala netsi jazz, da bi ih netsi bas izgazili

 

kakva je uopste situacija sa povredama kod jute trenutno

konli je poslednju igrao samo 12 minuta

Link to comment
56 minutes ago, arheolog1981 said:

Atalanta dobija Milan u finalu :fantom:

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

ma jesam ja to sve napisao navijacki, posebno za denver

jasno je da su zdravi netsi daleko prvi favoriti ... al sbbkbb,, ako ih netko moze dobiti i ovakve to su bucksi, zbog reketa

atalanta, u tom slucaju, nije uopste bez sansi protiv bucksa, isto zbog reketa + trae igra mnogo bolje nego u regularnoj + hunter

sve ce tu zavisiti od zdravstvenog biltena

 

 

  • +1 1
Link to comment

meni su oni odlicni

ne znam jel ovde il na ex b92 se skoro povela prica kako smaraju, kako zapravo edin ne prati kosarku jer je zauzet komentatorskim poslom, nesto u tom smislu

 

 bas mi prijaju, moguce da je zato sto smo slicna generacija, a vidi se da su se nagledali kosarke, sto aktuelne, sto u ranijem periodu, edin je prepun nekih trivija, ono sa milojkom sto sam kacio mi je genijalno

 

sad koji je to nivo strucnosti, ne znam jbg, ali nekako mi to i nije sustina, volim cuti misljenje drugih ljudi koji prate u neformalnom razgovoru, kao npr ovde na forumu

  • +1 1
Link to comment

ko bi gira

jel jedan od onih sto rade ispodobruca

ima ih podosta u toj ekipi, plus dvokorak, mesam ih, neki su mi bas smorni i nekako ne znaju ili su jednostavno previse pod uticajem nekih americkih medija, moze biti espn na prvom mestu

 sa druge strane ima tu jedan odlican lik, ali ne znam ime, znam glas, mada mislim da je on u ispodobruca samo gost, a da mu je dvokorak primaran

Link to comment

Ispod obruca je Girin podkast. Ume da promasi s takeom, kao i svi, ali recimo podkast od juce mu je spot on. U svakoj seriji razume sta se desava.

Link to comment

ESPN i nacionalni mediji se nasiroko bave Lilardom, njegovim partijama i da li napusta Portland, a Jokica pomenu u jednoj recenici...govna ostaju govna

 

Na drugoj strani, kapa dole za Zach Lowe

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...