Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jokić je neka varijanta Medžika Džonsona, abnormalija na vrhunskom nivou. Zbog toga je toliko jedinstven. Luka nije jedinstven, još uvek, mada je vrhunski igrač. Luka je danas bolji nego što je Jokić bio pre 4 godine, u istom uzrastu, to je takođe bitno. 

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

sta mislis dokle su luka jos moze razviti

ima 22 godine tek, logicno je da ide napred, koliko god to nekad delovalo gotovo nemoguce

ono sto je sigurno, moze uraditi nesto slicno kao jokic sa telom, vidimo koliko je  to jokica cini mi se ubrzalo i uopste unapredilo igru

  Reveal hidden contents

jel zna neko, da li ima negde da se nadje statistika o broju kucanja po sezoni, imam utisak da je jokic imao vise kucanja ove sezone nego prethodnih

ja nisam u stanju ni da pretpostavim koji je to plafon do kog luka moze stici

 

NIsam ni blizu da imam pojma koji mu je plafon, nisam ni ovo očekivao dok sam ga gledao u EL. Nisam ni posle ruki sezone mislio da može da ubacuje 35 ppt u plejofu. Definitivno mu odgovara košarka koja se trenutno igra u NBA. I dalje postoje te loše odluke koje radi kad ga pritisne odbrana, nešto što je Jokić prevazišao. 

 

Plafone određuju plejofovi i titule. Videćemo kako će ih tu i timovi ispratiti.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Jedan od retkih ljudi čije analize i komentare treba slušati, baš retko lupeta (praktično nikad)...ovde priča, između ostalog, i o odlukama u finišu Denver-Portland.

 

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

jel zna neko, da li ima negde da se nadje statistika o broju kucanja po sezoni, imam utisak da je jokic imao vise kucanja ove sezone nego prethodnih

Ovi komentatori iz Denvera redovno broje - mislim da je sad negde izmedju 31 i 35, svakako ispod 40. Ranije izgleda nije imao ni 3-4 a sad - sa ovom 'linijom' i kad mu je jasno da bez kucanja nema MVPja - poceo i on da kuca... :)

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...