Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rade to namerno kako bi izbegli lejkerse
Oni i Lejkersi će u repesaž od 5-8 mesta

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Oni i Lejkersi će u repesaž od 5-8 mesta
 

Igra se u ko izgubi - Lejkersi prvi biraju na draftu. 

Edited by Svarog
Link to comment

:D

 

sale bez kakve su procene za dejvisa

 

i sta je sa denverovim dvojcem, barton je jos za trecu najavljivan i nista

 

kad vec pitam, ta embidova povreda, jel se to moze zaleciti u neko skorije vreme

video sam ono da kao najvljuju da ce igrati i povredjen, ali to mi bas suludo deluje

 

 

ima jbg milion sajtova koji izbacuju nekakve procene, aposlutno vise ne znam kome verovati, ako ko ima kakav konkretan info, bio bih zahvalad da podeli

Link to comment

veceras je samo vazno ja da ne gledam :nadal:

 

Spoiler

svaku neparnu koju sam gledao su pobedili, koju nisam su izgubili

svaku parnu koju nisam gledao su pobedili, koju jesam su izgubili

 

Link to comment
7 hours ago, goofs said:

 

 

Amazing. Usudio bih se reći da ovaj nivo napadačkog kvaliteta Evropa do sada nije ponudila. A sad ima praktično dvojicu takvih.

 

btw, ko je bolji - Jokić ili Luka? Zanemarite pozicije, koga bi pre uzeli? :)

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ako je do trenutnog doprinosa Jokara.

 

Luka da se gradi dinastija.

 

Od krucijalne važnosti za prolaz Denvera je da Barton ostane povređen. Bez ikakvog glupiranja.

Link to comment

ja malopre hteo da napisem nesto donekle slicno

naime razmisljam koliko je ex yu igraca sa bitnim i veoma bitnim ulogama u PO

i deluje da vecina ide dalje

nekako smo sad navikli na to, ali kad se malo covek zamisli, neverovatno je

 

a ova dvojica su nestvarni

 

 

koji je jbt lukin plafon, on ima 22godine, dokle on moze ici

da li je uopste iko bio ovako dobar u tim godinama

Link to comment

Jokić ima neke poteze koje nikada u košarci nisam video ranije, ni od Medžika ni od Birda, nikada...ekvivalent nekome ko igra pijan pa ga usere neki pas ili šut na koji samo pijan i možeš da pomisliš, a njemu je to konstanta u svakoj utakmici. Luka je anomalija, čak i za Jugoslaviju i tradicionalnu nakurčenost njenih košarkaša. Nisam pametan, stvarno.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, eumeswil said:

 

ovo je mozda jos neverovatniji podatak

 

uzgred 2 od tih 6 bez njegovog direktnog ucesca se desilo dok je bio na klupi

dakle, sustinski, dok je u igri 31 od 35

 

i golim okom je jasan taj njegov uticaj u igri, ali ovako sa brojevima to deluje posebno brutalno

jokic takodje ima ogroman uticaj u napadu denvera, ali u ovoj meri niko treci cini mi se ni izbliza

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Jokić ima neke poteze koje nikada u košarci nisam video ranije, ni od Medžika ni od Birda, nikada...ekvivalent nekome ko igra pijan pa ga usere neki pas ili šut na koji samo pijan i možeš da pomisliš, a njemu je to konstanta u svakoj utakmici. Luka je anomalija, čak i za Jugoslaviju i tradicionalnu nakurčenost njenih košarkaša. Nisam pametan, stvarno.

sta mislis dokle su luka jos moze razviti

ima 22 godine tek, logicno je da ide napred, koliko god to nekad delovalo gotovo nemoguce

ono sto je sigurno, moze uraditi nesto slicno kao jokic sa telom, vidimo koliko je  to jokica cini mi se ubrzalo i uopste unapredilo igru

Spoiler

jel zna neko, da li ima negde da se nadje statistika o broju kucanja po sezoni, imam utisak da je jokic imao vise kucanja ove sezone nego prethodnih

ja nisam u stanju ni da pretpostavim koji je to plafon do kog luka moze stici

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...