Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne kapiram šta Kavai prikenjava Polu?

pretrčao sam highlightse samo, al tu se ne vidi da je Luka trpao preko njega.

i taj zadnji napad, kad su imali šansu za izjednačenje, nije Pol upropastio, već je onaj pidžavac Man promašio zicer.

eventualno ako je očekivano da Pol zbog reputacije mora da bude taj koji rešava, al ono je bio dobar potez što je poslao Manu loptu.

čisto statistički Pol je imao bolju utakmicu (cifre) od Kavaija.

nisam neki fan Pol Džordža, al ako se ovo stvarno desilo u svlačionici - Kavai je seronja koji traži žrtvu.

 

isto čisto statistički - Boban za 20min ima bolje cifre nego Porzingis za 30min :s_d:

Edited by Svarog
Link to comment

Uh kakva utakmica. Stegli su ih bili klipersi, sreća, da ne mogu pod pritiskom ništa ofanzivno. Luka je neverovatan. Pet minuta nije igrao i bez njega je -10. Dobro su spakovali konačno ba kraju bili one dve trojke, ali stvarno celu utakmicu su mašili otvorene šuteve Lukini saigrači.

Link to comment
17 minutes ago, Svarog said:

ne kapiram šta Kavai prikenjava Polu?

pretrčao sam highlightse samo, al tu se ne vidi da je Luka trpao preko njega.

i taj zadnji napad, kad su imali šansu za izjednačenje, nije Pol upropastio, već je onaj pidžavac Man promašio zicer.

eventualno ako je očekivano da Pol zbog reputacije mora da bude taj koji rešava, al ono je bio dobar potez što je poslao Manu loptu.

čisto statistički Pol je imao bolju utakmicu (cifre) od Kavaija.

nisam neki fan Pol Džordža, al ako se ovo stvarno desilo u svlačionici - Kavai je seronja koji traži žrtvu.

 

isto čisto statistički - Boban za 20min ima bolje cifre nego Porzingis za 30min :s_d:

Ma ovo je neki pušač kurca LeBronu, pa ismejava Kliperse. Inače, Luka je sam kao Pol i Kavai zajedno.

  • +1 1
Link to comment

Sustinski me razocarao jedino Jalen sa onom prognozom za Nikse. Ovi ostali bukvalno ne znaju zasto dobijaju platu. 

Edited by Mos
Link to comment

Svi oni dobijaju platu da pruze sto manje kosarkaske analize, a sto vise besmislenog hajpa. Jalen included. Kao neko je iznenadjen sto hoxi bolji od njujorske ciglane, boli ga paja. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, kralj said:

Porzingis je tiha jeza, al ruku na srce sa Bobanom je Dalas izgledao baš loše na terenu

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Baš...obilaze ga kao keglu. Čudno je da nijedan Bobijev trener nije uspeo da napravi nekakvu defanzivnu postavku da malo pokrije krater koji ostaje iza njega.

Link to comment
10 hours ago, iDemo said:

Ne vredi mu nista kad su ovi bash (bili) reshili da izgube...

Rade to namerno kako bi izbegli lejkerse

  • +1 6
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...