Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, 1n54jd3r said:

Mnogo mu je losa selekcija suteva koje uzima...ali razumem ga, gurace tako dok ne nauči dribling

 

3 hours ago, Joe D said:

ne postoji losa selekcija kad si jedan od najboljih sutera na planeti. sta treba, da sutira 60% trojke?

Kako to mislis ne postoji losa selekcija suta? Znaci, treba da je opali sa svoje polovine jer je najbolji suter na planeti? 

Covek je avidjeni™ talenat i kad bude naucio da sam sebi iz najprostijeg driblinga stvori i najmanji prostor za sut, bice najbolji strelac lige. 

Plus da nauci da ne trza desnom nogom nonstop trazeci kontakt pri sutu.

Mnogo je mlad, polako. Smem da se kladim da ce u 4 naredne sezone biti prvi strelac lige barem jednom. 

Link to comment

nisam pri tome mislio na suteve za tri...ocajni su sutevi kada izgubi dribling negde na poludistanci pa onda nakon oklevanja uzima neprirodne suteve iz okreta preko ruke...ubacuje ih u dobrom procentu ali taj procenat ce opadati sigurno vremenom...prosto moze do boljih pozicija da dodje iz urucenja ili u catch&shot

  • +1 1
Link to comment

Tesko da ce biti najbolji strelac lige pored Jokica i Mareja u ekipi, dosadasnji strelci su po pravilu bili one-man-team igraci sa ogromnom produkcijom. Ne kazem da mozda to nema u sebi nego prosto nece nikad u Denveru imati toliku potrosnju, i ne treba.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Ne kazem da mozda to nema u sebi 

Ja mislim da nema, posebno ako ta ekipa planira nešto ozbiljno.

 

Ova uloga će mu biti idealna kroz karijeru. Sada je možda još preveliki pritisak biti druga opcija ekipe koja juri prsten(:happy:), ali biće mu to okej u budućnosti.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Bogdan rešava Nikse večeras?

 

mislim da ce atalanta dobiti dobre batine veceras ... ako sudjenje ne bude previse domacinsko, imaju sanse

Link to comment
36 minutes ago, goofs said:

Embidu konstatovatno naprsnuce meniskusa, ali i dalje ga planiraju da igra u plejofu :blink:

Možda drže u neizvesnosti Vizardse.

Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

 

mislim da ce atalanta dobiti dobre batine veceras ... ako sudjenje ne bude previse domacinsko, imaju sanse

meni deluje da je red na pobedu niksa

 

iako i jedni i drugi igraju u gostima i poraz ih deli od ispadanja, cini mi se da bi i vizardsi, a i memfis mogli ostati u seriji

 

ali ujutro je mec dana, tu mislim da niko nema ni predstavu kud moze da ode

doncic ce izvesno biti maestralan, pitanje je samo dal ce biti dovoljno

ali najgori moguci termin, voleo bih gledati uzivo, ali gotovo sam siguran da necu

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Tesko da ce biti najbolji strelac lige pored Jokica i Mareja u ekipi, dosadasnji strelci su po pravilu bili one-man-team igraci sa ogromnom produkcijom. Ne kazem da mozda to nema u sebi nego prosto nece nikad u Denveru imati toliku potrosnju, i ne treba.

 

ja mislim da moze biti najbolji strelac i to vec sledece sezone. ni jokic ni murray nisu neki statisticari pa da moraju ispuniti neku kvotu. murray i inace dosta slabije odigra regularnu sezonu po obicaju.

Link to comment

To, bice top skorer ako ode u neki Detroit, ko Jerami Grant.

 

Statisticki najbolji strelci u NBA unazad deset godina (verovatno i vise, mrzelo me dalje da gledam) uzimaju u proseku 20 suteva po utakmici, plus odredjen broj slobodnih bacanja do kojih dolaze jer carine loptu. Ciniti to u Denveru znaci uzeti loptu iz Jokicevih ruku, sto je svojevrsno samoubistvo. MPJ je sinoc uz dva produzetka sutnuo 13 puta, nije bre ni izbliza realno da dobije toliku potrosnju,

Link to comment

U regularnom delu sezone, posle Marejeve povrede, je uzimao™ par puta po 21-23 suta. Kazem, kad mu se uspori™ utakmica za par godina, laganih 30 ppg, makar ostao sa buckom i Marejom u ekipi. 

Sad je mnogo brzoplet i neizbrusen.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

To, bice top skorer ako ode u neki Detroit, ko Jerami Grant.

 

Statisticki najbolji strelci u NBA unazad deset godina (verovatno i vise, mrzelo me dalje da gledam) uzimaju u proseku 20 suteva po utakmici, plus odredjen broj slobodnih bacanja do kojih dolaze jer carine loptu. Ciniti to u Denveru znaci uzeti loptu iz Jokicevih ruku, sto je svojevrsno samoubistvo. MPJ je sinoc uz dva produzetka sutnuo 13 puta, nije bre ni izbliza realno da dobije toliku potrosnju,

Pa sinoc to nebi ne bila losa ideja. Jokic je imao 3-4 isforsirana suta, koja je naravno promasio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...