Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meloun inače jeste kockar. Nekad se to isplati, nekad ne...

 

Jebiga, dati takvo poverenje još pre nekoliko godina Jokiću da ti vodi franšizu jeste kocka i nisam siguran koliko bi trenera znalo sa Nikolom kao Meloun.

 

U tom slučaju se kocka isplatila, a na nekom mikroplanu kao što je onaj poslednji napad sinoć npr. nije.

Edited by Milošica
Link to comment

Sad sam pogledao raspored na espn-u, za sve utakmice za koje se ne zna da li ce biti odigrane stoji TBD, samo za 7. mec lejkersa i sansa stoji vreme odigravanja utakmice. :laugh:

  • +1 2
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Joe D said:

Sad sam pogledao raspored na espn-u, za sve utakmice za koje se ne zna da li ce biti odigrane stoji TBD, samo za 7. mec lejkersa i sansa stoji vreme odigravanja utakmice. :laugh:


Jbt...

Link to comment

Onaj sudac sa brojem 4, straight from Morača, gotovo sramno suđenje. Prvo vraća onim ghost faulom Portland u igru u regularnom toku. Tekma trebala biti gotova u regularnom, ako je bio faul svirqo bi ga onaj sudija koji je na 2m od događaja.

 

IMG-20210602-155325.jpg

 

Posle se pravi tosha kad je CJ stao na liniju, i odluku umesto njega mora da dosudi ona belčuga koja čak nije u ravni sa linijom :ajde:

 

IMG-20210602-154918.jpg

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

Sad sam pogledao raspored na espn-u, za sve utakmice za koje se ne zna da li ce biti odigrane stoji TBD, samo za 7. mec lejkersa i sansa stoji vreme odigravanja utakmice. :laugh:

 

espn, kakva banda, jbt... kontam i da su posle nocasnjeg blowouta pricali samo o lebronu. sacuvaj boze da mozda odaju priznanje ekipi koja je to zasluzila.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...