Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

27 minutes ago, 1n54jd3r said:

pa da je otislo na drugu stranu, isto bi lomio kao navijac Denvera...a Denver nema Dejma da sutira ovako trojke...

 

Denver ima trenera koji je razvio klupu. Koji ne ulazi u plejof sa klupom u sastavu Karmelo Seselj, can't play Kanter i dete od 50 kila.

 

Sramota je kako su saigraci prodali Damea ovde. Majstori su izgubili dve njegove supernova utakmice.

 

Onaj kreten Covington u zivotu nije zakucao loptu onako. Samo ove sezone je promasio dvocifren broj kucanja, ali to ga ne sprecava da u oba produzetka jebene plejof utakmice prikiva iz sve snage kao muflon.

 

Ne znam kako CJ-a nije sramota da uzima max cek. Prodao je trecu jer ne zna gde udara u odbrani, kanalio je prvo produzetak ovde iz istog razloga i onda kad ga Dame dovuce do sanse da se iskupi, on promasi sve i onda prestupi.

 

Dame je bog, najveci klacer ikada, inertni klosari u Portladnu mu prodaju prajm, ali, brate, ne smes onakvom odbranom da udjes u utakmicu. Da ko zna koliko puta padnes na prvom koraku. Tu i na prelazu iz trece u cetvrtu je zapravo izgubljena utakmica.

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

NBA treba ukinuti. sudije posteno nagraditi. bruka sta oni zovu, ali bruka

 

Nemoj o sudjenju u ovoj seriji, molim te. 

Link to comment

Istini za volju, bezobrazno je sta nisu sudili Jokicu pa je dobio tehnicku jer se sa pravom zalio...bas ga biju posteno

Link to comment

Lepa noć. Samo da vidimo još da li iko može sa Bruklinom. Inače mi je žao lilarda. Ubi ga CJ. Morao je da ima neku pomoć.

Link to comment

Odgledah snimak 4. četvrtine i produžetke, kakva ludnica. Denver je svojim glupostima postavio pozornicu za Lilarda koji je opet bio neverovatan. Šta reći za Kovingtona i CJ-a... Ide ovo u 7 opet.

Link to comment

za mene je nba filozofija da ne praviš faul na kraju pri vođstvu od 3 (ili više) razlike nešto najbizarnije u savremenom sportu. u ovom konkretnom slučaju imaš čoveka koji ne može da promaši, dao ti je 50 poena, i gle čuda pogodio je trojku i za produžetak - genijalna odbrambena taktika, u stilu generala melčeta.

Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Valjda je trenere sramota da traze da se pravi taj faul sta li...glupo do bola

A nije ih bilo sramota da prave faul nad igračem bez lopte, daleko od lopte, smo zato što loše izvodi bacanja?

 

To je meni jedna od najvećih WTF! u istoriji NBA lige...

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:

Penal zavrsnica ne prodaje publicitet, heroball trojke prodaju.

oga mi, to se nije radilo u penal završnici, nego sredinom 4/4 ili čak i u nekom blentavijom momentima, kad ekipa hvata zalet i slično...,

Link to comment

Vise sam mislio na ono sto Nikola pise, da svi imaju po defaultu taj neki modus da brane/dopustaju sut za 3.

Hack-a-Shaq/Ben/Dwight je takodje svojevrstan vid publiciteta, prica se o tome, raspravlja, za protivnicke navijace nekad i zabavno za gledanje. Iako realno smara u tri lepe.

Link to comment
5 minutes ago, Čutura said:

maloun je izjavio da se plasio four point play-a, zato nisu faulirali, jbt

 

Nije to toliko besmisleno protiv Damea, iako verovatno jeste bio pogresan izbor.

 

Inace, onaj Jovanovic s Monda je maneken izreke: Daj coveku tviter da vidis kolika je budala.

 

  

Just now, goofs said:

Hack-a-Shaq/Ben/Dwight je takodje svojevrstan vid publiciteta, prica se o tome, raspravlja, za protivnicke navijace nekad i zabavno za gledanje. Iako realno smara u tri lepe.

 

Ma gde je zabavno. Nije to slucajno proterano iz lige. Taj ugao gledanja da se zbog marketinga pravi ili ne pravi faul ne moze biti pogresniji. Pricamo o ligi u kojoj timovi izlaze sa g league postavama na utakmice na nacionalnoj TV.

Edited by J.R. Cash
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...