Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koliko je lakse igrati kada upadaju sutevi za 3...rivers, gordon, mpj i moris su svi zaboli po makar jednu...a jos uvek nije gotova prva cetvrtina

Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

Koliko je lakse igrati kada upadaju sutevi za 3...rivers, gordon, mpj i moris su svi zaboli po makar jednu...a jos uvek nije gotova prva cetvrtina

 

Koliko je lakse kad protivnik izadje stondiran i napravi tri defanzivna propusta po posedu.

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Koliko je lakse kad protivnik izadje stondiran i napravi tri defanzivna propusta po posedu.

dobro je JR, prave propuste i nasi...Nurkic iz pika dobija sta god zeli...Lilard ovog Hauarda (ne mogu da verujem da mu Malone daje minute) obilazi na prvom koraku najopustenije

  • +1 1
Link to comment
Just now, Далибор said:

Ne diraj Markusa :)

moze da ubode jos 5 trojki ali necu promeniti misljenje...nije mu mesto u nba a svakako ga ne zelim u timu za koji navijam...kao da nemamo i bez njega dovoljno hobita

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, 1n54jd3r said:

dobro je JR, prave propuste i nasi...Nurkic iz pika dobija sta god zeli...Lilard ovog Hauarda (ne mogu da verujem da mu Malone daje minute) obilazi na prvom koraku najopustenije

 

Naravno da prave, ali pedeset puta manje. Lillard je odigrao najsramotniju defanzivnu cetvrtinu koju sam u zivotu gledao.

 

7 minutes ago, pp34 said:

Mnogo mi se svidja Howard. Ne jebe silu lik, a ima sutcinu. 

JR ko vam je ovaj Simons i zasto tripuje da je Dame? :dry:

 

Mali je mnogo talentovan, ali jos uvek nije spreman za ovo. A igra tako zato sto ne zna drugacije.

 

Da sam normalan, ovo bih ugasio pre prvog tajmauta.

 

Naravno, nece im pasti na pamet da pojacaju odbranu. Samo ce jace da pucaju prvu loptu i da vicu "next one" kad promase.

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment

Ne brini, naci ce denver nacin da izgubi ovo ili bar dotera do +1 na 10 sec do kraja i da se moli bogu da ce Dame da promasi

 

Edit: ne pada mi na pamet da gledam drugo poluvreme

Edited by pp34
Link to comment
Just now, pp34 said:

Ne brini, naci ce denver nacin da izgubi ovo ili bar dotera do +1 na 10 sec do kraja i da se moli bogu da ce Damevda promasi

evo Gordon se iz petnih zila trudi da vrati Portland u utakmicu...i dobro mu ide

Link to comment

vodili su 21 cini mi se u jednom trenutku...na poluvremenu Portland prisao na 3...ne znam zasto sebi ovo radim kad za nekoliko sati valja ici na posao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...