Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, Jozef K. said:

Meni je čudno koliko se Lebron ne cima, pogotovo u odbrani. Deluje da nije fit posle povrede.

Meni je bilo čudno kako su ga par puta prošli u 1-1, baz bloka, bez pomoći, bukvalno je samo pogledom ispratio... To stvarno ne liči na njega...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Sundance Kid said:

 

makar su dosledni posto u I poluvremenu nisu svirali kao flagrant rvacki zahvat gasola na aytonu kad se dizao na kucanje.

 

daleko od najlepse utakmice ali velika pobeda sunsa. must win u el-eju s ledjima uza zid.

 

i sto joe d kaze, vreme je da se booker pojavi na utakmici.

Čini mi se da je Booker šutirao slobodnjake posle toga al sad se ne sećam kome je pripala lopta posle slobodnjaka.

Link to comment
 
covek kao da je prvi put video kucanje na nba utakmici nakon onog svrsa na kucanje jamesa.

Na kraju je uspeo da proglasi to najboljim potezom dosadašnjeg playoffa :isuse:
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Izgleda da je AD otpisan za peti mec

oko 7 dana rece Wov da se leci ta povreda u regularnom delu...a kako je sada PO, verovatno ce da ga poguraju po nekom ubrzanom tempu

Link to comment

meni je to bas ocekivano

neverovatnije bi bilo da su povredjeni veci deo regularne sezone, kilave, a onda PO odigraju maksimalno spremni i zdravi

pogotovo ovakve sezone

Link to comment

I Embid opet koleno. Nije izgledalo ni tragično al ni naivno. Sumnjam da će odmah na teren. Bogdanu se fino otvara.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...