Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam da li je gori peti faul Nurkicu u rvanju dva morza od 150 kila sest metara od kosa ili Stottsova odluka da ga skloni sa Jokica, ali ostavi u igri.

 

U svakom slucaju, izuzimajuci Kanterove minute (tu odmah uracunam minus od 10 do 20), Blazersi su ovo izgubili u napadu. Kad god napdanu sa svrhom, kad lopta ide, dobiju sta pozele. Ali ne, cim par dobrih suteva ne udje, oni zakljuce da je vreme za hero ball i pucanje prve lopte posle 10+ driblinga. Previse je bilo takvih suteva za plejof kosarku. Ali i to je Stottsov Portland.

Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

 

Naci ce Portland nacin.

Dream on.

 

Portland je valjda najruzniji i najodvratniji tim na West a CJ Mcollum is the most overrated player in the entire league. Osecam da se sada raspadaju u svlacionici i nema sanse da izadju iz rabbit hole u koji su upali. 

Link to comment

opet lepo rasporedjeni poeni kod denvera

svaki igrac je imao neku svoju deonicu i dao doprinos

odlicna timska igra

 

naravno da mogu izgubiti i tri naredne, ali da je neko rekao pre dva meseca da ce startni par bekova biti faku i rivers, da ce igrati preko 30 minuta i da ce sve to zajedno ovako izgledati mislili bi da je sisao sa uma

po prikazanom u seriji, denver moze biti vise nego zadovoljan

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, NevenMan said:

Dream on.

 

Portland je valjda najruzniji i najodvratniji tim na West a CJ Mcollum is the most overrated player in the entire league. Osecam da se sada raspadaju u svlacionici i nema sanse da izadju iz rabbit hole u koji su upali. 

 

Nauci da citas i razumes napisano.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Mislim, da se razumemo, ovo ne bi dobili da u Riversa nije usao duh Vinnie Johnsona na 5 minuta.

Sutirao bi neko drugi, Jokic bi uzimao recimo suteve. Glupost je verovati da je Portland izgubio jer su ove feed Rivers kad su videli da ima momentum.

 

Priosli mec je bio Mislap, Danas Rivers u Subotu ce biti MPJ pa da se u utorak razilazimo a onaj klaun Stotts da trazi novi posao.

Edited by NevenMan
Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Plus u odbrani su stali. Potpuno inferiorni.

 

Videlo se u drugoj da ce to tesko ici za Sunse. Ipak nemaju ljude za Obrvu. Izasao je iz zombi faze i postovao se vise puta u prva tri minuta druge, nego u celoj prvoj. Nabacio je Crowderu dva penala u prvom minutu. Izdominirao je utakmicu bez funkcionalnog skok suta.

 

Na drugoj strani, Sunsi se mnogo muce 5 na 5. Ako CP3 bude limitiran, nema tu mnogo nade. Opet ce Lakersi do kraja.

 

2 minutes ago, NevenMan said:

someone is salty. :violin:

 

Mozda malo :D

 

Sad sam se vec ohladio.

  • +1 1
Link to comment

Pored Riversa utisak mi je da je Nurkiću previše lako sviran peti faul. Generalno je Denver imao kriterijum na svojoj strani noćas. Plus očajan šut Portlanda za tri.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...