Jump to content

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mnogo im je los ovaj raspored sa tri utakmice za vece i stavljanjem dva derbija u isto vreme. Prvo preklapanje Lejkersa i Klipera, pa onda veceras preklapanje Lejkersa i Denvera.

Link to comment

ni meni nije jasno zasto to rade

i nocas su se u velikoj meri preklapali fila vas i ny atl

dovoljno je da pomere jednu utakmicu sat, sat i po

Link to comment

atlanta izgubila je je mcmillan predugo drzao younga na klupi. rose je odigrao vise od njega. to se ne sme vise dogoditi u ovoj seriji ako zele proci dalje. nakon toga se i bogdan raspao. 

uzimajuci u obzir da gallinari vise odmaze nego sto pomaze i da je collins odigrao slabije od ocekivanog i nije toliko los rezultat. 

ne bi me cudilo da budu dva blowouta u atlanti, mnogo su kvalitetniji u napadu i trebalo bi bar u jednom od dva meca da se pojave gallinari ili collins sa 30 pts. snell isto nije igrao puno, on bi kod kuce trebao da igra vise. 

  • +1 1
Link to comment

ma kolins je sam sebe izbacio sa dva faula za valjda 3 minuta, tako nesto

onda kad ga je uveo drugi put, odmah napravio i treci

zato je nesrecni galinari onoliko igrao

 

i meni deluju jednostavno previse talentovaniji da ne bi prosli

Link to comment

Talentovaniji jesu, ali Niksi se bolje biju.

 

Nisu kladionice blesave što su pre početka serije dale približno jednake šanse za prolaz.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Ne vidim kako ovo Miami moze da dobije trenutno, reketu nisu prisli, vola ne mogu da ubodu. Ni Bucksi nisu nesto bolji, a opet vode 15. Nesto malo Jimmy igra i to je to.

Link to comment

19-4 serija denvera na kraju prve

lepo denver sluzi sut za sad, stace to, ali odbrana portlanda je bas raspad

gordon iznenadjujuce agresivan  (i) u napadu

Link to comment

Ma odbrana Portlanda je bila skroz ok dok nije usao Kanter a za njim i ostatak raspada sa klupe. Denver je imao 20 poena u momentu kad je Nurkic izveden na 5 minuta do kraja. I to zahvaljujuci tome sto su Jokic i Gordon vezali tri trojke, dve iz driblinga iz pika. Cim je usao can't play Kanter, dobili su sta su hteli u svakom jebenom napadu.

Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

Ma odbrana Portlanda je bila skroz ok dok nije usao Kanter a za njim i ostatak raspada sa klupe. Denver je imao 20 poena u momentu kad je Nurkic izveden na 5 minuta do kraja. I to zahvaljujuci tome sto su Jokic i Gordon vezali tri trojke, dve iz driblinga iz pika. Cim je usao can't play Kanter, dobili su sta su hteli u svakom jebenom napadu.

kanter je bas raspad

koliko je milsapu teze protiv nurkica

 

portland opet korsti malo igraca, mogla bi ova minutaza postati problem

 

pojavice se porter, jbg faulovi ga rano izbacise

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...