Jump to content

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Prilično sam siguran da bi ih dobili da su iskoristili momentum na kraju treće i uspeli da povedu. Onaj trenutak kad ih je Ja sve izmešeao i ostavio čini mi se Meltona samog u sali na tri za izjednačenje, ovaj jedva do prvog obruča, smešno suđen faul na Klarksonu za 3 i od očas posla opet na 10.

 

Da je JJJ i punoj snazi i moći ovo bi bila najjača serija.

 

Ne znam zašto Ja nije bio ovako agresivan tokom sezone. Sećam se da sam gledao Memfis Atlanta početkom godine i bio ubeđen da će Ja i Trae biti u najmanju ruku u top 10 strelaca.

Link to comment

Navijaci su haos

 

Westbrooka polivaju kokicama dok lik izlazi zbog povrede.. Bog je spasio budalu da mu ovaj ne dodje na tribine i ubije ga

 

Navijace NYK da ne komentarisem

 

Ovi Jutini, takodje.. juce se obrusili na Brooksa

Link to comment

sta se uopste desilo sa atlantom nocas

 

gledao sam negde do polovine trece, atlanta rutinski odrzavala prednost oko 10 poena

young se setao kroz odbranu niksa, atlanta do tad sutnula nekih 30 trojki uglavnom na te njegove prodore, sami kao duh

sa druge strane niksi se bas mucili

delovalo je da je pitanje kad ce otici na 20 i vise razlike

onda sam zaspao, jutros se budim, vidim niksi dobili,a otprilike atlanta od tad ubacila nesto vise od 20poena

Link to comment

Desilo se da je klupa Knicksa ponovo razbila klupu Atlante. Mogao bih da se kladim da ce u Atlanti biti obrnuto.

 

Na kraju je prva petorka promasila seriju istih tih suteva koje su pogadjali u prve tri cetvrtine. Bili su jedno pet minuta bez kosa.

 

Ipak, utisak dana je odbrana Jute. Mislim da do tog promasaja Meltona iz kornera nisu odbranili vise od dva napada u trecoj cetvrtini, ako i toliko.

 

edit: Sad sam proverio, prvi odbranjen napad je izgubljena lopta Moranta na 4.00 do kraja. Osam minuta nisu odbranili napad. Iznudili su tri promasaja, ali su sva tri puta popusili ofanzivni skok i primili kos iz drugog napada.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...