Jump to content

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jbt, koje si godiste ti

najpre sam mislio da si tinejdzer :D

kad sam video fotke 80 neko, eventualno druga polovina 70tih

sad pises da pamtis generaciju sa kraja 60tih

Edited by pbg12345
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Upravo sam hteo da okacim ovo, odlican video. Iako se znalo dosta o potezu i kako je nastao, potkrepili su sve suludom statistikom...

  • +1 1
Link to comment

ja sam fan pola dzordza, ne samo zato sto je srpski zet, nego i zbog elegacnije pokreta, covek prosto izgleda ko rodjen za kosarku. djimi batler mi je krinz lik sa svojim macizmom i kurcenjem... moje simpatije na stranu misim da je ovo najbolja analiza njih dvojice koju sam cuo

 

 

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment
33 minutes ago, fancy claps said:

ja sam fan pola dzordza, ne samo zato sto je srpski zet, nego i zbog elegacnije pokreta, covek prosto izgleda ko rodjen za kosarku. djimi batler mi je krinz lik sa svojim macizmom i kurcenjem... moje simpatije na stranu misim da je ovo najbolja analiza njih dvojice koju sam cuo

 

 

 

kvalitetan kontent

Link to comment
40 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

kvalitetan kontent

ni bunga bunga Palma se ne bi postideo vokabulara

Link to comment

Ovamo Luka izgleda crkao već u trećoj četvrtini. Videćemo koliko mogu da se drže protiv gangstera. Kavai neverovatno igra.

Link to comment

Tačno. Samo nema nikakve šanse da se igra kada su Lebron i Dejvis na 4 i 5. Ovi bekovi ubijaju u odbrani, Dejvis dobije 20+ bacanja plus kvalitet koji imaju. Svaka serija ide po ovom scenariju.

  • +1 1
Link to comment

Dalas dobio Kliperse opet. A samo 5 puta u istoriji je tim koji izgubi prve dve utakmice, a ima prednost domaceg terena, prosao dalje.

Link to comment

Kako igra Luka. Neverovatno. Mrtav, maši bacanja, i onda sledeći napad njegova trojka iz koraka unazad. Videćemo kako će sve to izgledati u Dalasu.

Link to comment

Ovi ako ne nadju neko reshenje za njega (LD) i ako na njegovoj strani ekipa nastavi da igra kao do sada - oni idu u CF (protiv Lejkersa?)...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...