Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svejedno, Memfis je simpaticna takmicarska ekipa, ograniceni, ali uvek na 120% svojih mogucnosti.

 

Utisak je da bi odvalili Jutu mnogo lakse i brze da ih 2nd unit nije unistio u prvom poluvremenu.

Link to comment

Imao je Memfis lepu prednost na početku četvrte. I generalno sve vreme, a ipak je na kraju Juta imala šut za tri da izjednači. Bogdanović je dobro odigrao drugo poluvreme, dok je u prvom bio bez poena.  Meni se čini da Klarkson nije isporučio svoje kao šesti igrač.

 

Naš Bogdanović baš dobar.

Link to comment

Slo Mo :wub: i s druge strane Jingles :heart:, ovo godi mom srednjovečnom srcu:

 

 

Pisah već, Memfis ima opasnu ekipu i ovde sam verovatno jedini koji ih gotivi, ali se nalet sa sredine sezone odavno izduvao. JJJ je još uvek rovit, i ako ne počne da igra kako ume i treba, mislim da je mrka kapa.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, zorglub said:

Slo Mo :wub: i s druge strane Jingles :heart:, ovo godi mom srednjovečnom srcu:

 

 

Pisah već, Memfis ima opasnu ekipu i ovde sam verovatno jedini koji ih gotivi, ali se nalet sa sredine sezone odavno izduvao. JJJ je još uvek rovit, i ako ne počne da igra kako ume i treba, mislim da je mrka kapa.


Zar neko moze da ne gotivi Ja-a?

  • +1 2
Link to comment

sto on inace ne igra vise?

ne pratim boston uopste

ali znam da ima neku suludu statistiku po minutu, cesto je na onim PER listama u vrhu medju samim superstarovima

Edited by pbg12345
Link to comment
19 minutes ago, precog said:

sad sam pogledao reprizu atlante i niksa, kakva bombona od utakmice.

Gde može da se gleda reprizno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...