Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Racunao je da malo zadrzi petorku koja je napravila 8:0, a ta serija je realno vise bila do Portlandove klupe. Cim su usli Dame i Nurkic, a znalo se da ce uci na tom tajmautu, morao je da vrati Jokica.

  • +1 1
Link to comment

A poluvreme u kom je imao 0? 

 

Previše je ovo za Melouna. Vraški je zajebano sa svim ovim povredama, ali opet je utisak da su nespremno ušli. 

Mora malo da prekombinuje, agresivnije da se brani perimetar, Šeka pod obavezno u rotaciju, one petorke sa Milsapom, Grinom i Porterom da zaboravi...

Link to comment

Nisam gledao. Kakav je utisak generalno, ima li Denver od nekoga da izvuce nesto kako bi bili konkurentni u seriji? Ili je na Jokari da zabija 40+ppg uz 60% suta?

Link to comment

jel harison povredjen

zaista je cudno ovo sa njim i hauardom

 

nije harison svakako igrac koji ce izvuci PO seriju,ali jebemu doveden je posle svih onih povreda, imao je solidnu minutazu i najvaznije igrali su visenego solidno kad se sve uzme u obzir u tom periodu

sad odjednom ovaj klinac koji nije video parketa tokom sezone ima prednost

 

zna li se uopste nesto konkretno za bartona i PJ

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

zna li se uopste nesto konkretno za bartona i PJ

Barton je krenuo sa nekim vezbama na treninzima, postoji verovatnoca da ce se vratiti uskoro (mozda u G4). PJ je dosta dalje od povratka na parket.

  • Hvala 1
Link to comment

e jbg

znacili bi im obojica bas mnogo

koliko god se ljudi sprdali, barton bi mogao biti bas bitan u smislu da imaju jos poneku opciju u napadu

jer ovo kad mpj sutira trojke 1od10 bas tesko ce to ici

Link to comment
49 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nisam gledao. Kakav je utisak generalno, ima li Denver od nekoga da izvuce nesto kako bi bili konkurentni u seriji? Ili je na Jokari da zabija 40+ppg uz 60% suta?


Celu utakmicu su im bežali, pa bi ovi u seriji stigli. U drugom poluvremenu je Lilard poludeo, a Facu krenuo da najebava u blokovima i manje vise kad je Portland prvi put poveo doslo je vreme za Jokicev odmor. Tu niotkuda MPJ napravi 8-0, ali Malone odreaguje kao da je januarska utakmica u Šarlotu i tu je bio kraj.

 

Jebiga neće ovi valjda šutirati opet 50% dok MPJ šutira 1-10, ali i dalje mislim da prolazi Portland laganije nego što se misli.

Link to comment
22 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nisam gledao. Kakav je utisak generalno, ima li Denver od nekoga da izvuce nesto kako bi bili konkurentni u seriji? Ili je na Jokari da zabija 40+ppg uz 60% suta?

 

Na Jokicu je da zabija 45+ i MPJ bi morao da ima oko 25+. Bilo bi lepo Barton da se vrati.

Link to comment
16 minutes ago, Mos said:


ali Malone odreaguje kao da je januarska utakmica u Šarlotu i tu je bio kraj.

 

Otprilike.

Nisam gledao poslednjih 5 minuta al do tada su mnogo kasnili u odbrani spolja. MPJ je nepotrebno uzeo previše teških šuteva.

Ne verujem da se od Denvera može očekivati neka ozbiljna odbrana al mogli bi da ne plivaju onoliko.

 

Link to comment

gledam sad malo statse iz one serije pre sve godine

jebote denveru samo jokic, ovima bekovski dvojac ostali iz startnih

a bio sam ubedjen da bas te dve ekipe nisu nesto mnogo menjale

ok, ima i do povreda, ali opet, iznenadio sam se

 

milsap je tu seriju odigrao jako dobro

doduse upravo tu negde je i krenulo njegovo gasenje

ne znam da li on moze sad izvuci bar deo toga, mnogo bi im znacio na obe strane ako bi zalicio na mladju verziju sebe

Link to comment

Ne znam zasto Shaq-a ne pokusa na Lilarda da stavi...ono malo sto je igrao ove sezone, peglao je bas jaku odbranu...Green je u kanalu mesecima a znacilo bi da malo digne samopouzdanje i ubode neke trojke...od Milsapa ne ocekujem iskreno nista

Link to comment

ma ne u smislu da pegla 20/10+ nego neki energetski momenat, eventualno jusufa da izbaci iz igre i ostavi casha da uziva gledajuci kanterovu odbranu :fantom:

a ovo za herisona svakako, jbg zato je valjda doveden

ne znam sta tripuje meloun, mozda se sazalio na visinu bekova portlanda pa da im da tu fore sa kampacom/haurdom :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...