Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Denver već drugi put propušta da se odlepi, u prvoj je bila ona 18-6 serija Portlanda nakon +7 Denvera, sad umesto da je Gordon položio popili su trojku Lilarda.

Link to comment

Ma koje odlepljivanje ovde....

 

Ne znam, od početka mi nije jasna ideja da se forsiraju Faku i Jokić zajedno na parketu. Faku je gotovo pa prototip beka kakav ne odgovara Joki

Link to comment

To je ocekivano. 

 

Nazalost, ocekivano je bilo i da cemo gledati koliko Kanter moze da primi poena za jednu smenu. Sad kad je empirijski dokazano da moze da primi beskonacno, valjda ce mu Stotts skratiti minute.

 

Tranzicija i skok se moraju resiti. Sramota je da se ovako otvori plejof u ta dva segmenta.

Link to comment
9 minutes ago, Далибор said:

Igraju sjajno zajedno od kad se Marej povredio. To jest Denver igra sjajno sa njima zajedno 

 

Od Marejeve povrede, za rezultate je odgovorna pre svega eksplozija Porterove desnice pa deset praznih mesta.

 

Jbg, meni je baš ono da krvare oči koliko Jokiću više prija igrač poput Morisa nego Fakua, sve i da zanemarimo odbranu.

Link to comment

Ovaj Portland bi mogao da bude sasvim zajebana ekipa kad se ne bi vodili filozofijom da svako radi ono sto zeli.

Edited by Malvo
Link to comment

Mogao sam kucu da stavim da ga nece vratiti posle time out-a kad su prisli na 4 poena i naravno da nije.

Edited by Mos
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...