Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koliko losu kosarku igra Portland.

 

Broj poseda u kojima je upucen sut bez ijednog dodavanja je sigurno dvocifren u ovom poluvremenu. Svako ima svoju agendu i misle da ce pet minuta dobre kosarke opet biti dovoljno.

 

Melo ganja poziciju na vecnoj listi strelaca. Ponekad mislim da je bolje da protivnik uzme ofanzivni skok, nego on defanzivni. Znas da je nikom nece dodati taman 5 igraca izaslo na njega. Nurkic showcasuje skil za koji samo on veruje da ga ima. Puca iz driblinga, radi zadnje promene u guzvi, zavrsava preko dvojice umesto da doda samom Normu u korneru. Prekida seriju od nekoliko vezanih odbrana bezveznim flopom iz kog sledi polaganje. CJ je CJ.  Dame na silu pokusava da povrati mojo, Portland bi bolje igrao bez njega ovih par utakmica.

 

U odbrani pola tima agresivno, na liniji dodavanja, rotiraju na sve sto se mrda, druga polovina ne moze ni u stav da se spusti. 

 

Roster je odlican, kad bi se i Zach vratio, bio bi bombona, ali sa ovakvom igrom, svaku noc je bacanje novcica.

  • +1 1
Link to comment

Juče slušam Zach Lowe podcast o Orlandu i uspeli su u 45 minuta priče o trejdovima da ne pomenu Garrisa. Ne znam kako, kao da su zaboravili da čovek postoji. 
 

 

 

Link to comment
10 hours ago, Mos said:

Juče slušam Zach Lowe podcast o Orlandu i uspeli su u 45 minuta priče o trejdovima da ne pomenu Garrisa. Ne znam kako, kao da su zaboravili da čovek postoji. 

pa realnost je da je poslednjih par sezona vise van terena no na terenu...i zacudilo bi me da ga pominje bilo ko osim okorelih fanove Denvera ;)

Ali zaista bih voleo da se iole vrati u fizicko stanje i formu od pre 3 godine, iako je to malo verovatno...povrede su mu unakazile sut, samopouzdanje i od core igraca provesce godine do kraja karijere u nekim role ulogama ili kao rezervista

Link to comment
25 minutes ago, cedo said:

Jokic igrac meseca. Ovo je drugi put cini mi se. I dobar pokazatelj da MVP nije daleko

MVP priznanje je sve blize i blize...pasce mu brojke sigurno do kraja regularnog dela, prosto nece osecati potrebu da forsira poenterski sada kada imaju fino skockanu petorku...smanjice mu Malone i minutazu, bice dosta utakmica gde u poslednjoj cetvrtini nece ni ulaziti ukoliko ne bude bilo potrebe...ali zato ce mu saigraci pomoci u izbijanju espn&co. narativa da ne moze MVP da bude neko ko ne zavrsi u top3-4 ekipe konferencije

  • +1 1
Link to comment

mnogo me nervirao. masu puta propusti da doda loptu (posebno bogdanu) i zavrsava traljavo + masi po bacanje, i na kraju regularnog i na kraju produzetka. bogdanov cuvar ga nije ispustao iz vida (isao u pomaganja) uopste, celo drugo poluvreme.

 

denver pici kliperse za sada i to bez znacajnijeg kosgeterskog ucinka jokica. stvarno su dobri, i u odbrani

Edited by cedo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...