Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja kad sam nedavno gledao raspored Pelicansa utefterio sam utakmicu protic Bostona kao kraj teškog rasporeda, a Orlando kao easy clap na početku povoljnog rasporeda, a sad vidim da su sinoć omrčili Clipperse.

lak raspored je mit. danas svi znaju da iskoriste loše šutersko veče Reggie Jacksona.

Link to comment

Šta se dešavalo na Denveru od druge četvrtine, nemam vr da pogledam, samo prvu jutros video. Što je Gordon bio klupiran u poslednjoj? 

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Šta se dešavalo na Denveru od druge četvrtine, nemam vr da pogledam, samo prvu jutros video. Što je Gordon bio klupiran u poslednjoj? 

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, spaceploitator said:

Aha, i cinilo se da nije na 100%....Odlicno bice jos bolji

malo vise se cinilo da je Malone bezgranicno zaljubljen u Facua. jos malo pa ce Faco zatvarati close tekme umesto Jokica ili Murraya.

  • +1 1
Link to comment

Vole svi Facua u timu...ali daleko od toga da ce ga Malone forsirati...bice tekmi gde zbog matchup-a nece dobiti ni 5 minuta...Monte se vraca uskoro, ne zaboravite a do sada je bio jedan od najkonstantnijih...mozda do PO bude u startnih 5 umesto Bartona

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...