Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Polako ljudi, ono sinoc je bilo odlicno, ali to je Atlanta kod kuce, nije neko spektakl merilo, videcemo dalje kako ce delovati. Sad moze da nas brine druga situacija, kad im dodje neki mali brzac a nema ko da ga cuva, prosle godine u plejofu je Jordan Clarkson delovao ko Jordan Michael dok se Geris nije vratio.

Link to comment

mene ne moras upozoravati, ja sam sa dve noge na zemlji, to ove sto vole da idu iz krajnosti u krajnost :D

 

ukazivali smo na taj potencijalni  problem, mada imaju kampaca u odnosu na proslu sezonu

Link to comment

ma kad ima duzine i atleticizma i kada je reket zajebanija teritorija, onda je lakse cuvati i bekove po perimetru...generalno, za ocekivati je da defanzivni rejting do plejofa bude bolji no sto je bio za vreme Grantare

 

zaboravlja se da ne posmatramo samo odnos Grant-Gordon, vec i napredak MPJ-a u odbrani u ovih pola sezone...o napadu i da ne pricam...kljuc sezone jeste u tome moze li Dzamal da bude priblizan nivou iz bubble-a

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

sinoc sam odgledao utakmicu (barem veci deo, !@#$%^& za jos jedan sat vremenske razlike ... kad ce da pomere i oni?) i glavni mi je utisak da je denver sinoc imao drugu petorku. gordon mi se svideo jos na onom takmicenju zakucavanja sa levinom, koje je imho trebao da dobije. atleticizam je preko bio potreban denveru, a daleko da je samo atleta

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

mene ne moras upozoravati, ja sam sa dve noge na zemlji, to ove sto vole da idu iz krajnosti u krajnost :D


Koji su to? Ajde, nemoj ko Vučić :)

Link to comment

Jedino mi je još žao što nisu mogli da uvaljaju Bartona i da nekako izvuku dobrog defanzivnih pleja poput Lonza. To bi onda bila ekipa po meri koja bi bila potpuno legit. Videćemo, i ovako je raznovrstan tim.

Link to comment

Blake Griffin on reaction to him & Aldridge signing with the Nets: "It’s kind of funny to me, because for the last couple years all I’ve heard is how bad I am. You sign with this team and everybody’s like, ‘that’s not fair!’”

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...