Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

23 minutes ago, napadaj said:

Prošle godine se isplatilo.

Na Ronda mislis? On ima prsten od ranije...ili na Dvajta?

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Ako se ne varam, Dramond je iskoristio PO. Potpisao je sa Detroitom 4+1 ugovor, izmedju 125 i 130 miliona dolara. Ja sam stekao utisak da ga je Detroit trejdovao zato sto nisu postojale velike sanse da ce da aktivira PO i sumnjam da bi zbog para ostao u Detroitu jos godinu dana.

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

Dieng u Spursima. Nisam ga gledao odavno, nešto ga svi hvale. 

 

Meni je izgledao ok u MEM. Voli da pripali sa poludistance, ali nije strašno, pogađa. Skroz ok backup C, nije sjajan ni u čemu, ali ništa mnogo ni ne greši, osim kad vrlo retko pomisli da je krilo pa krene da izmišlja nešto spolja. Denveru bi recimo leg'o samo tako.

Edited by zorglub
Link to comment
10 hours ago, Mos said:

Niko da prokomentariše? :D

cekamo da izgube koju, po mogucstvu dve u nizu da zakljucimo da nema nista od njih i da su morali po svaku cenu zadrzati grentaru :fantom:

 

ono najvaznije, koliko je srdacan bio pozdrav naseg bogdana i nasega jokare?

Link to comment

Ja se pokrio usima jer sam kritikovao Konelija kako je krenuo za trejdovanjem...mislim da je iz ove perspektive uradio najvise sto se moglo uraditi...nije Denver favorit za titulu svakako, ali je sigurno znacajno jaci no sto je bio do pre par dana...finale zapada deluje kao realan domet, a pre trejda ni ispadanje u prvoj rundi ne bi predstavljalo ne znam kakvo senzacionalno iznenadjenje

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

cekamo da izgube koju, po mogucstvu dve u nizu da zakljucimo da nema nista od njih i da su morali po svaku cenu zadrzati grentaru :fantom:

 

ono najvaznije, koliko je srdacan bio pozdrav naseg bogdana i nasega jokare?

 

Trebao si da se prijaviš da postaneš GM Denvera kad se već ne slažeš sa Konelijem i 99% košarkaške javnosti da su morali da urade nešto pred dedlajn :fantom:

Link to comment

otkud ti to

ja konstantno pricam da znaju sta rade, da imaju ono glavno, rastu i usput ce pokrpiti gde treba

da nema potrebe naricati sto su pobegli razni grentovi i nakon dva poraza zakljucivati kako nema nista od ove sezone :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...