Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

McGee je prosle godine u finalu sluzio da udje, napravi 3 faula na Jokicu i izadje. Verovatno ce mu to biti i ove godine u plejofu uloga. 

 

Edit: startovao je, ali poenta je ista

Edited by Mos
Link to comment

Pikovi su 2023, zasticen do 46og mesta, i 2027. nezasticen. Bacen pik u bunar, jboih Dzavel Mekgi.

 

Weiss kaze da je Gordon otvoren za Bostona, Denver i Portlanda, no cini mi se da ako Seltiksi tu zagrizu da ostali nemaju sanse, imaju i prostora u capu.

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

 

e sta mislite da predlozimo moderaciji da ubaci u emotikone ove dole reakcije na postove, ako ne bajica a ono makar grega popovica

osecam cesto potrebu da sam sebe nagradim tako necim, kad napisem neki od izuzetnih postova na kosarkaskim topicima :fantom:

 

Ja bih te nagradio takvim emotikonom/reakcijom kada nekad ne bi napisao neki od tvojih izuzetnih postova, ako mogu i to nekako da ubace.. :)

Edited by ZSNj
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

jel su buljsi sad legit?

jedan nikola da im digne fransizu, pa kad mu istekne ugovor da dovedu pravog nikolu da ih vrati na staze stare slave, mmw

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...