Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bio sam banovan kad su igrali sa CHI, Levine 5 puta u poslednja dva minuta igra 1on1 i probija pet puta, neverovatno da su toliki diletanti u odbrani, i odbrana je kao i napad timska, ako jedan zariba tu su rotacije da pomognu a tu je i trener da postavi odbranu tako da se zaštite najveće pretnje, a ovi često deluju kao da ih zabole tuki, svako se zalepi za svog i ne pomišlja na rotaciju ili pomoć.

Link to comment

Dakle, Gordon i Ball kao poor man verzije Granta i Jrue-a su Konelijev plan. Imam neki osećaj da će mu to sve backfire-ovati na kraju. Obojica imaju mnogo veće mišljenje o sebi nego što vrede. 

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Dakle, Gordon i Ball kao poor man verzije Granta i Jrue-a su Konelijev plan. Imam neki osećaj da će mu to sve backfire-ovati na kraju. Obojica imaju mnogo veće mišljenje o sebi nego što vrede. 

 

Ball ima tek 23 godine, ne bih ga tek tako otpisivao. Gordon već pitanje je, ali posle onog sinoć definitivno im neko fali

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Veceras u 8. Sve ostavljaju za poslednji cas :dry: trenutno se pola lige povezuje sa jbnim Lejkersima, ukljucujuci Laurija, Dramonda i Lamarkusa.

taman

nek se sva govna nabiju tamo

bice sladje kad ispuse u PO :fantom:

7 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ball ima tek 23 godine, ne bih ga tek tako otpisivao. Gordon već pitanje je, ali posle onog sinoć definitivno im neko fali

ma kakvo otpisivanje, on je po meni i bolja opcija za denver

granta je besmisleno komentarisati, covek je hteo da ide, tako da, ako gordon sebe vidi u nagetsima tu nema dileme dal je bolja il losija opcija

Link to comment

eeee, a secam se ko juce da je bilo, koliko je bilo onih na forumu koji nisu podrzavali kad sam pisao da je trenutno najgori igrac lige ce pre nego sto se ocekuje moci zaigrati uprkos nedostatku mase, jer zapravo od njega se i ne ocekuje da se guzi unutra vec da upravo koristi tu svoju nesvakidasnju kombinaciju visine, brzine, pokretljivosti :fantom:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...