Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 minutes ago, spaceploitator said:

za defensive point saved su i sami kreatori statistike rekli da se na jokicevom primeru vidi da ima jos dosta posla da se usavrsi

naravno, previse se znacaja daje def. skokovima i ukradenim loptama...ali opet, neverovatno deluje koliko je Jokara dominantan a koliko ga mediji u isto vreme ignorisu u MVP prici

Link to comment

a ja bas sinoc hteo pitati koji kurac je torontu :isuse:

lose su krenuli u sezonu, onda je delovalo da su zivnuli i sad su opet u nekoj suludoj seriji poraza

u odnosu na proslu sezonu jesu im otisli ibaka i gasol, ali je ostatak ekipe ostao tu, dugo zajedno, uvek su dobro izgledali timski, bas mi je cudan toliki pad

 

i naravno, eto njih protiv nagetsa naseg nidze jokica da odigraju utakmicu sezone

 

bice jebeno ovo, morace jokara brojati do 50 ako planiraju okreniti i pobediti

Link to comment

Svi su uzasni (osim mareja u prvoj 1/4), ali bartona bih dao dzaba. imao on statistiku poslednje vreme ali ne bi mi bilo zao da ga ostave na floridi veceras.

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Slika govori vise od reci

Through games on March 23, here's how all players have fared on both ends of the floor during the 2020-21 #NBA
 
NBALeague_2021.png
season, per TPA.
 
 
Image

aj sto je ovako desno, ali kako je bas ovoliko visoko

msm, ja odavno tvrdim da su i jokara i genralno nagetski mnogo bolji defanzivci nego sto se prica, al opet ovo bas cudi

 

uostalom, vidimo to i veceras :Jova:

3 hours ago, Joe D said:

Grafikon sa slicicama ne laze, Poku > prvi pik i lazni favorit za rukija godine. 

dje ih nadje jbt, oci izgubih

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

a ja bas sinoc hteo pitati koji kurac je torontu :isuse:

lose su krenuli u sezonu, onda je delovalo da su zivnuli i sad su opet u nekoj suludoj seriji poraza

u odnosu na proslu sezonu jesu im otisli ibaka i gasol, ali je ostatak ekipe ostao tu, dugo zajedno, uvek su dobro izgledali timski, bas mi je cudan toliki pad

 

i naravno, eto njih protiv nagetsa naseg nidze jokica da odigraju utakmicu sezone

 

bice jebeno ovo, morace jokara brojati do 50 ako planiraju okreniti i pobediti

dugo je Toronto bio osakacen koronom...ali opet, protiv Denvera svi gubitnicki timovi zapnu bas a Jokara and co. udju bezmudo i bez trunke energije

  • +1 2
Link to comment

meni ovo deluje kao da mogu nabiti torotno 30razlike za cetvrtinu

a sa druge strane mogu i izgubiti 30-40 razlike 

 

hocu reci zavisi sve od denvera, odnosno koliko jako ce ih samarati jokic na poluvremenu

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...