Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lonzo i Barnes sigurno isto oće u big market contendera sa dosta followersa na zvaničnom twitter nalogu.

Tolika je navala da će Lakersi do kraja sezone imati 40 ljudi na rosteru, a neke timove čeka sudbina Moldavije i igranje sa 4 igrača kao onomad Zvezda protiv Ruma Borovice ili već koga

Link to comment
24 minutes ago, theanswer said:

Zanimljive tejkove imaju ovi iz DNVR-a. Kaže čovek ako stavimo sad Gordona recimo u petorku, do sad je petorka Marej Barton Porter Milsap Jokić pokazala da je dobra šuterski i za svakog od njih je opušten kad šutiraju otvorenu trojku da mogu da pogode a sa Gordonom to nije slučaj. Gordon šutira 39% za 3 ove sezone, bolje i od Bartona i od Milsapa. Na stranu što bi im doneo toliko stvari koje ova dvojica ne mogu da izmisle, na stranu što čovek ima 25 godina. 

 

Da to su bas odvalili i ja sam se cudio...nije bilo Madesa da ih ispravi. Meni se Gordon svidja kod njih, dodao bi im atletike, ali i mase i cvrstine sto ni Grant nije donosio, plus je bolji kreator od njega. Imaju talenta, sada sa povecanim minutima MPJa i formom Jokica i spoljni sut ekipe se dosta popravio, ali su premekani i opet ce ih neko isprebijati u plejofu ako se ne nabiflaju. Mislim znam da nece jer Denver ali jbg ljucki je nadati se

Link to comment

Ma Gordon je no brainer, samo što mu je cena izgleda visoka, ali ja bih ga preplatio. Preplatio bih dosta igrača jer smatram da ovakvu sezonu Jokića ne smeju da prokockaju. Marej i Porter su zdravi što nije nešto na šta možeš da računaš dugoročno. 

  • +1 3
Link to comment

dabre treba da idu na gordona, ali nisam siguran da ce da odrade. ako planiraju gordona na duze, imace problema sa salary capom, posto ce i on hteti kintu, a morace i mpja da plate.

Link to comment

tesko mi je da zamislim da ce dovesti gordona. iz razloga sto ce njemu i porteru isticati ugovor u isto vreme i obojica ce traziti max ili blizu max ugovora. sumnjam da ce denverov fo placati skoro cetiri max ugovora u isto vreme.

Link to comment

ja bih pre bio za barnesa i to samo za bartona. harrisa ne bih trejdovao jer je vazniji za playoff nego barton.

 

barnes ima godinu dana duzi ugovor od gordona i to ugovor koji je manji iz godine u godinu. na kraju ce ga moci i trejdovati za godinu-dve.

 

a verujem i da ne bi ni kostao kao gordon za kojeg valjda traze dva pika prve runde sto je previse imo.

Link to comment

Ma geri je toliko odsutan da je pitanje da li ce i kada biti spreman i da li ce izdrzati do kraja sezone bez da se opet povredi. generalno na njega treba gledati kao na skoro 2 godine veliek plate i 0 ocekivanja da ce igrati i doprineti. 

Edited by Далибор
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...