Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sto je najjace izgleda da je cena za njega slicna...na kraju nece dovesti nijednog nego ce probati Lonza da dovedu pa i za njega ima da izduvaju

  • +1 2
Link to comment

Bila bi fora da Denver bude treći, a da se timovi iz LA poređaju na 4. I 5. mestu. Nije nemoguće, mada LAL može I dublje da potone ako se uskoro ne vrati AD.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

Sutra u 8 po naški je deadline, puno igrača je u trejdbloku, najviše se priča o Lauriju, Aron Gordon tražio trejd, Andre Dramond je enigma, Hjuston planira rasprodaju Oladipa, čak i Vola ako bi neko hteo da ga uzme, traži se destinacija za Lonza, Lamarkusa, a Kingsi potajno osluškuju da li bi se neko prihvatio Beglija trećeg. Biće krkljanac. 

Link to comment
2 hours ago, Djolle said:

Nije nemoguće, mada LAL može I dublje da potone ako se uskoro ne vrati AD.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

 

Kad se vraca AD? Lebron 6-8 sedmica?

 

Bas sam dosao da pitam koliko ce pasti na tabeli Lejkersi bez Lebrona... :)

Link to comment

Vučević je all star i ima možda najbolju sezonu karijere. Bukvalno pored Jokića sinoć jednostavno izgleda duplo lošiji igrač. Minimum. 

Link to comment

Milsap sinoć imao najbolju utakmicu da sam ja gledao u poslednje vreme defanzivno.

 

Zanimljive tejkove imaju ovi iz DNVR-a. Kaže čovek ako stavimo sad Gordona recimo u petorku, do sad je petorka Marej Barton Porter Milsap Jokić pokazala da je dobra šuterski i za svakog od njih je opušten kad šutiraju otvorenu trojku da mogu da pogode a sa Gordonom to nije slučaj. Gordon šutira 39% za 3 ove sezone, bolje i od Bartona i od Milsapa. Na stranu što bi im doneo toliko stvari koje ova dvojica ne mogu da izmisle, na stranu što čovek ima 25 godina. 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...