Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, theanswer said:

 

Ne znam šta će im Oubre kad recimo imaju Hantera. A što se Hertera tiče, to je tačno ono što pametni timovi treba da izbegavaju. Da donose odluke na osnovu pola sezone jer kad pogledaš brojke vidiš da kakve su njegove kakve su Bogdanove, ali nije Bogdan zaboravio da igra košarku, ne može ova polusezona sa povredom biti ono što on može. A i Voriorsi i Seltiksi ga ne traže za džabe.  

ja samo pokusavam da skapiram razloge, inace gotivim bogdana i mislim moze prilicno bolje. 

oubre je na expiriring contractu, pa imaju fleksibilnost, dok su sa bogdanom jos 4 godine, ako odradi player option.

ako uzmu lonza, ne treba im bogdan, a imaju huertera koji je jeftiniji.

treba im verovatno mesta za collinsa koga ce da matchuju i da ga zadrze.

Link to comment
1 hour ago, precog said:

ja samo pokusavam da skapiram razloge, inace gotivim bogdana i mislim moze prilicno bolje. 

oubre je na expiriring contractu, pa imaju fleksibilnost, dok su sa bogdanom jos 4 godine, ako odradi player option.

ako uzmu lonza, ne treba im bogdan, a imaju huertera koji je jeftiniji.

treba im verovatno mesta za collinsa koga ce da matchuju i da ga zadrze.

 

Kolins ide, njega će da trejduju 

Link to comment

nema sanse da ga sad trejduju posto je na ugovoru kakvom jeste. morali bi jos svasta nesto da posalju, a nema sanse da dobiju igraca koji se bolje uklapa sa timom.

plus im je prioritet da idu u plejof, a on im je bitan igrac. 

sacekace kraj sezone i onda, eventualni, sign and trade, mada ga na kraju mozda i ostave.

Link to comment
8 minutes ago, Čutura said:

mrtvi nagetsi ce opet da prespavaju trejd dedlajn.

 

Problem je što nemaju bog zna šta da ponude, teško da je neko zainteresovan za Harisa, a ni za Bartona se verovatno ne otimaju

Link to comment

ne smeju bas ni preterano da luduju sa ponudom da im se ne ponovi slucaj granta. AG koliko sam video je UFA 2022, a tripuje se da ide u contendera i big market - mislim to ide po ovim tabloidnim nba pizdarijama na netu.

Link to comment
3 hours ago, Time Crisis said:

 

Problem je što nemaju bog zna šta da ponude, teško da je neko zainteresovan za Harisa, a ni za Bartona se verovatno ne otimaju

sa harisom su kako sada stvari stoje izgleda zapeli do kraja njegovog ugovora, ali od bartona bi uz jedan pik i nekoga od ovih mladunaca, hemptona ili bola a bogami i pidzeja mogli da naprave solidnu ponudu. jedino nadjija ne bih ukljucio u takav dil, on ce da bude odlican.

Link to comment
3 hours ago, Čutura said:

sa harisom su kako sada stvari stoje izgleda zapeli do kraja njegovog ugovora, ali od bartona bi uz jedan pik i nekoga od ovih mladunaca, hemptona ili bola a bogami i pidzeja mogli da naprave solidnu ponudu. jedino nadjija ne bih ukljucio u takav dil, on ce da bude odlican.

 

Barton, Bol i pik moguće, ali pitanje je da li će biti dovoljno. PJ im je trenutno prilično bitan, a pri tom je sa skoro minimalnim ugovorom, njega nema šanse da uključe. RJ takođe mislim da nema šanse.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...